Centrale Lindab CompAir dostępne są w zakresie wydatku powietrza od 350 m3/h do 10 700 m3/h. 

Dostarczone mogę być jako jako monoblok lub podzielona w zależności od wymagań obiektu.

Zainstalowane mogą być w centralach wymienniki przeciwprądowe lub obrotowe, o odzysku ciepła do 90%. Do wyboru nagrzewnice wodne lub elektryczne, filtry w klasach filtracji od M5 do F9, wykonanie w klasie korozyjności C4. W centralach montowane są energooszczędne wentylatory z silnikami EC.

Mostki termiczne TB2 – bardzo niskie ryzyko wykroplenia na obudowie. Najwyższa szczelność obudowy L1 i wytrzymałości D1.

Automatyka i sterowanie: rozwiązania typu plug&play w trzech wariantach: podstawowym, standardowym i zaawansowanym. Możliwość podglądu pracy urządzenia online poprzez Lindab Cloud z dowolnego urządzenia z zainstalowaną przeglądarką.

Urządzenia posiadają Certyfikat Eurovent. oraz są zgodne z certyfikacją systemów BREEM, LEED, a także ErP, ISO 9001, ISO 14001, ISO26000. Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 7 lat.

Inne cechy:

- dostępnych 16 konfiguracji położenia króćców w podłączeniach poziomych, pionowych, mieszanych
- modułowa konstrukcja szkieletowa z profili kompozytowych
- panele obudowy wykonane z wełny mineralnej o grubości 50 mm i gęstości 100kg/m3
- wykonanie zewnętrzne, wewnętrzne i poziome.

>>więcej o Lindab CompAir w broszurze (j. ang.)

 

Spółka Lindab zgłosiła centrale wentylacyjne Lindab CompAir CF/RW do konkursu Najciekawszy Produkt 2019.

Centrale Lindab CompAir będzie można zobaczyć na stoisku nr 73 firmy Lindab podczas targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 5-6 marca 2019 w Warszawie. Głosy na produkty zgłoszone do konkursu oddają odwiedzający targi i seminaria.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się drugiego dnia Forum.