CF-CM/P to całkowicie niezależny, kompaktowy, kondensacyjny rooftop gazowy z pompą ciepła, który łączy różne technologie w celu najbardziej efektywnego wykorzystania energii przeznaczonej do ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji, wentylacji, osuszania, wymiany i filtrowania powietrza w pomieszczeniach komercyjnych, produkcyjnych, mieszkalnych i innych.
CF-CM/P wyposażony jest w dwa gazowe moduły kondensacyjne z bezpośrednią wymianą ciepła o wysokiej sprawności energetycznej. Powietrze ogrzewane jest w trakcie przepływu przez powierzchnie płytowego wymiennika ciepła a następnie rozprowadzane kanałami do pomieszczeń. Zarówno komora spalania jak i wymiennik ciepła wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej INOX, co gwarantuje bezpieczne i długotrwałe funkcjonowanie, również w warunkach kondensacji.

Modułe odzysku energii z powietrza wywiewanego pozwalajana uzyskanie nawet 80% oszczędności. CF-CM/P-REKU Tecnoclima został laureatem Konkursu o Naciekawszy Produkt Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013.

Więcej o CF-CM/P i dane techniczne: w karcie katalogowej

Omni Scala na FWSK 2013

Omni Scala Na Forum Wentylacja 2013. Fot. HVACR.pl