Bieg Instalatora to bieg przełajowy na dystansie 10 kilometrów po ścieżkach i drogach największego parku miejskiego w Polsce Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy. W tym roku odbędzie się w niedzielę 3 czerwca. Zawody przyciągną znaczną liczbę biegaczy i kibiców z terenu Bydgoszczy, województwa a także z innych regionów Polski. W tym roku zawodom patrnuje marka Rotenso.

- Bieganie od kilku lat staje się coraz modniejsze. Cieszy nas, że również branża instalatorska, bardzo chętnie oddaje się tej dziedzinie rekreacji. Nie ma więc nic przyjemniejszego, jak spotkanie się z partnerami handlowymi i oddanie się wspólnej pasji jaką jest bieganie. Poprzez zaangażowanie marki Rotenso w Bieg Instalatora chcemy zachęcić naszych partnerów oraz pracowników do aktywnego wypoczynku. – mówi Piotr Pierzga Prezes Zarządu Rotenso Sp. z o.o.

Łączny limit uczestników w tegorocznej IV edycji Instalatora wynosi 400 osób. Zapisy trwają od stycznia 2018 roku. Każdego pierwszego dnia miesiąca cena pakietu wzrasta o 10 złotych - warto więc o szybkie decyzje!
Zapisy odbywają się przez stronę B4SPORT: http://bit.ly/bieginstalatora2018_zapisy

Bieg jest przeznaczony dla wszystkich biegaczy, którzy zostaną sklasyfikowani według płci i wieku. W Biegu wprowadzone zostają dodatkowe klasyfikacje „instalator” oraz „wod.-kan.” – zarówno indywidualne jak i drużynowe. Stąd nazwa biegu i szansa dla biegających instalatorów, inżynierów, projektantów, techników, handlowców – związanych z szeroko pojętą branżą instalacyjną. W tegorocznej edycji rywalizowac będą przedstawiciele firm takich jak Klimor, Invest Klima, Alfaco Polska, MWiO Grudziądz, Hydro-Met, Pro-Instal, ATI Systemy Elektroniczne, Rurex, Systherm, Aniro, Klompleks Instal, ZWiK Chełmo, PWiK Sztum, BART, Omnia, TymGaz, Grupa Kaczmarek, Klima-Therm.

Sprawdź listę startową IV BIEGU INSTALATORA ROTENSO 

Instalator jest od pierwszej edycji oficjalną imprezą towarzyszącą Międzynarodowym Targom Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN, które co roku odbywają się w Bydgoszczy. 26. Edycja WOD-KAN odbędzie się tuż po biegu, w dniach 5-7 czerwca br.
Biuro zawodów start i meta oraz liczne atrakcje zlokalizowane będą na terenie parku miejskiego „Myślęcinek” w Bydgoszczy. Start biegu zaplanowany został na godz. 11:00.

W pakietach startowych, oprócz koszulki, znajdą się atrakcyjne gadżety od Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, organizatora Targów WOD-KAN oraz vouchery do escape roomu Wyjście Awaryjne. Ponadto Rotenso zapewni branżowe nagrody dla zwycięzców biegu.

Koszulka, która znajdzie się w pakietach uczestników IV Biegu Instalatora Rotenso