O tym, że warto organizować imprezy sportowe dla naszej branży, przekonujemy się za każdym razem na starcie naszych zawodów - Regat Branży HVACR i Biegu Instalatora... Po tegorocznych Regatach, które wedle zasady "do trzech razy sztuka" nie będą już kontynuowane w tej formie. Żegnamy się razem ze słowami naszych Patronów i zawodników:

Katarzyna Skonieczna, wicedyrektor targów INSTALACJE:  To była świetna decyzja, aby targi INSTALACJE zostały partnerem Regat Branży HVACR! Na co dzień spotykamy naszych wystawców i zwiedzających w bardziej biznesowych sytuacjach, a tu: woda, słońce, wiatr, a do tego odmienna, ale również bardzo pozytywna energia. Przywieźliśmy ją do Poznania, aby towarzyszyła nam w trakcie przygotowań do kwietniowych targów INSTALACJE. Słowa uznania należą się także organizatorom, bo dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu impreza była bardzo udana. Dziękujemy wszystkim za niesamowitą atmosferę i, mamy nadzieję, do zobaczenia w Poznaniu!

Jacek Sarnecki, Specjalista Działu Wsparcia Realizacji Inwestycji, Klimat Solec: W imieniu ekipy Klimatu chciałem serdecznie podziękować za świetnie zorganizowaną imprezę. Wyrównana walka, wymagająca dużego zaangażowania pogoda... myślę, że tegoroczne regaty zostaną wszystkim na długo w pamięci, szczególnie z uwagi na dużą dawkę adrenaliny, która towarzyszyła zmaganiom regatowym :). Bardzo żałujemy, że impreza odbyła się po raz ostatni i mamy nadzieję, że znajdzie się nowa formuła dla tego branżowo-żeglarskiego wydarzenia. My drugi rok z rzędu bawiliśmy się doskonale, także jeszcze raz bardzo dziękujemy!

A tymczasem mamy coś nie tylko dla miłośników żeglarstwa, ale i dla wszystkich fanów aktywności fizycznej - II Bieg Instalatora odbędzie się 8 maja 2016 roku! Rezerwujcie termin, zbierajcie znajomych do utworzenia drużyn i wypatrujcie sygnału, że ruszyły zapisy.

Zapraszamy! www.bieginstalatora.pl i www.facebook.com/BiegInstalatora