Zapraszamy do udziału w II Biegu Instalatora - Bydgoszcz 2016 wszystkich speców od prądu – instalacji elektrycznych, alarmowych i oświetleniowych. Wasza kategoria ma już mocne wsparcie branżowe!

- Przekonała nas do siebie nietypowa impreza branżowa o tak szerokim zasięgu, a jednocześnie promująca sport. Bieganie jest dyscypliną coraz bardziej popularną wśród amatorów. Zainteresowanie tym sportem wynika z tego, iż przynosi bardzo szybkie efekty i nie wymaga większych nakładów finansowych - wyjaśnia Agnieszka Jaszczak reprezentująca Hurtownię Elektryczną KOP-EL, sponsora kategorii „elektryk” w Biegu Instalatora 2016. KOP-EL ufunduje puchary dla najlepszych zawodników ze swojej branży.

- Bieg Instalatora to bardzo dobry pomysł - dodaje Agnieszka Jaszczak. - Specjaliści różnych dziedzin na co dzień współpracujących ze sobą mają możliwość poznania się i integracji, jak również swego rodzaju rywalizacji na neutralnym terenie.

Każda branża wie dość dużo o sobie, ale zwykle nie zna tak dobrze kolegów zajmujących się innymi dziedzinami. Pod wieloma względami instalatorzy są do siebie podobni. - Instalatorzy stawiają przede wszystkim na dostępność towaru, jak również innowacyjność, oszczędność i niekonwencjonalne rozwiązania. Zauważalne jest zainteresowanie nowościami technicznymi idącymi w kierunku ochrony środowiska - mówi Agnieszka Jaszczak.

Bieg Instalatora uzyskał też patronat medialny wydawnictwa elektro.info, a w kategorii „elektryk” pojawiły się. nagrody w postaci prenumeraty miesięcznika i fachowych książek.

- Włączenie elektryków do Biegu Instalatora to bardzo dobry pomysł. Branża instalacyjna łączy wiele specjalizacji, więc start elektryków jest dla nas rzeczą zupełnie naturalną. W naszej redakcji i całym wydawnictwie nie brakuje pasjonatów biegów, więc tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli spotkać się z naszymi czytelnikami na trasie Biegu Instalatora. Wydaje mi się, że sportowa rywalizacja będzie bardzo pozytywnym urozmaiceniem dla codziennego doskonalenia umiejętności i branżowej rywalizacji elektryków. Dobra energia tym razem nie popłynie, a pobiegnie - mówi Anna Kuziemska, sekretarz redakcji elektro.info i biegaczka, która w barwach wydawnictwa weźmie udział w Biegu 8 maja w Bydgoszczy.


Nasza redakcja dziękuje za wsparcie i zaprasza elektryków!

Jeśli Twoja dziedzina zawodowa to instalacje elektryczne, alarmowe lub oświetleniowe – wybierz „elektryk” w formularzu zapisu na zawody podczas rejestracji lub edytuj swoje zgłoszenie w B4Sport Online!

Jeśli w firmie jest więcej amatorów biegania, stwórzcie drużynę (od 3 osób). Do klasyfikacji liczymy trzy najlepsze czasy z jednej drużyny. Prosimy o zwrócenie uwagi na ważne zapisy regulaminowe:

- Aby zgłosić się indywidualnie lub jako drużyna do klasyfikacji branżowych konieczne jest wypełnienie pola "Firma" w formularzu rejestracyjnym. Nie wypełnienie pola "Firma" dyskwalifikuje udział indywidualny jak i drużynowy w klasyfikacji branżowej.

- Jedna Firma może zgłosić jedną drużynę.

- Drużyny rejestrując się do II Biegu Instalatora wypełniają pole "Firma" nazwą jednakową dla wszystkich Uczestników należących do jednej drużyny.

Całość regulaminu

 

„Elektryk” jest kolejną kategorią, która cieszy się wsparciem sponsorskim i partnerskim firm branżowych. Jeśli – jako firma - chcesz wesprzeć swoją kategorię branżową (np. hvacr), prosimy o kontakt z organizatorem:
redakcja@hvacr.pl
tel. 602 439 111