Firma Immergas, lider branży grzewczej, od ponad 50 lat na świecie i 20 lat w Polsce dostarcza na rynek najwyżej jakości kotły gazowe, pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne oraz ogrzewanie podłogowe, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Jakość, innowacyjność, efektywność i energooszczędność to nadrzędne wartości marki Immergas. Firma inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii, które odpowiadają rosnącym potrzebom rynku, z naciskiem na proekologiczne trendy w ogrzewaniu.


- Rok 2016 to wyjątkowy rok dla Immergas Polska. Przypadająca aktualnie okrągła 20. rocznica działalności firmy na polskim rynku to okazja, aby podziękować naszym Klientom, Partnerom handlowym, Instalatorom i Serwisantom za dotychczasową współpracę oraz zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli. Wasze uznanie jest dla nas bezcenne i stanowi mobilizację do dalszego wykonywania naszej misji, jaką jest dostarczanie najwyższego komfortu w każdej sferze współpracy biznesowej – mówi Maciej Czop, Dyrektor Zarządzający Immergas. - Przygotowujemy szereg nowości, wydarzeń specjalnych, którymi będziemy się z Państwem dzielić w rocznicowym 2016 roku.

Współpracując z organizatorem Biegu Instalatora, portalem HVACR.pl, Immergas dba także o dobrą kondycję i możliwość integracji branży instalacyjnej.

- Jednym z działań zaplanowanych na ten rok, jest ponowny udział w Biegu Instalatora Immergas w roli partnera tytularnego. Zdrowy tryb życia doskonale wpisuje się w wartości, które reprezentujemy i którymi kierujemy się tworząc i rozwijając naszą ofertę - dodaje Maciej Czop. - Co więcej, ta wyjątkowa inicjatywa skierowana jest do silnie związanej z nami grupy biegaczy – Instalatorów. W ten sposób chcemy podkreślić, że współpraca z Immergas wykracza poza codzienne obowiązki i nasi partnerzy mogą liczyć na nasze wsparcie w różnych dziedzinach życia.

Gratulujemy firmie Immergas, dziękujemy za wsparcie naszego wydarzenia, a wszystkich instalatorów zapraszamy do sprawdzenia, jak wygląda Bieg Instalatora - najlepiej od środka! Przyjedźcie 8 maja do Bydgoszczy, nie zapominając o wcześniejszej rejestracji.