Kompaktowy system wentylacji z bardzo efektywnym odzyskiwaniem ciepła

Nowy system wentylacji MAICO znajdzie zastosowanie w domach energooszczędnych, domach pasywnych, domach jednorodzinnych, apartamentach, mieszkaniach i biurach o powierzchni do 130 m².

Służy do bardzo cichej centralnej wentylacji i wyciągu powietrza. To kompaktowe urządzenie o wydajności do 160 m³/h wyposażono w energooszczędne silniki. Wysoki współczynnik odzyskiwania ciepła pozwala oszczędzać energię i koszty.

WS 170 posiada 4-stopniową regulację wentylacji:
I = tryb przerywany / urlopowy do ochrony przed wilgocią
1 = zmniejszona wentylacja
2 = wentylacja nominalna
3 = wentylacja intensywna / tryb "przyjęcie".

Wydajność powietrza regulowana jest bezstopniowo w zakresie od 40 do 160 m³/h. Dzięki filtrom G4 i F7 pomieszczenie chronione jest przed pyłkami znajdującymi się w powietrzu zewętrznym.

Urządzenie dostępne jest w różnych wersjach (lewej lub prawej, z przewodem obejściowym, z cyfrowym układem sterowania wentylacją pomieszczeń RLS D1 WR, elektrycznym grzejnikiem drabinkowym, obudową o zoptymalizowanej charakterystyce akustycznej i kanałem obejściowym; różne panele obsługi).

Produkt został zgłoszony do konkursu na Najciekawszy Produkt wystawy FWSK 2014. Przedstawicieli firmy Maico Poland Sp. z o.o. znajdziecie na stoisku numer 42 podczas wystawy Forum Wentylacja 2014 w Warszawie (5-6 marca, ul. Marca 56c).

 

Źródło: Maico Poland