Budynek Donkervoort Automobielen o powierzchni 3000 m2 ogrzewany jest przy pomocy dwóch promienników Mark Infra Line, z których każdy ma długość 50 metrów i dysponuje mocą 100 kW. Zaletą użycia promienników gazowych jest brak ruchu powietrza w wyniku działania urządzenia. Ponadto, ciepło dociera tylko tam, gdzie jest naprawdę potrzebne. Krótki czas rozgrzewania i niska temperatura w pomieszczeniu przyczyniają się do znaczącego zmniejszenia zużycia energii. Promienniki skutecznie ogrzewają budynek już od 17 lat.

Samochody sportowe Donkervoort znane są ze swych fenomenalnych osiągów. Połączenie atrakcyjnego wyglądu, ultralekkiej wagi, dużej mocy i fantastycznej przyczepności jest tym, co sprawia, że serca fanów motoryzacji biją szybciej. Fabryka Donkervoort zlokalizowana jest przy trasie A6 w miejscowości Lelystad (Holandia) i rocznie wyjeżdża z niej 100 samochodów sportowych.

Hala fabryki Donkervoort Automobielen B.V. z promiennikami Infra Line

Firma Mark oferuje promienniki Infra Line w siedmiu różnych długościach, które zwiększają się wraz ze wzrostem mocy grzewczej. Urządzenia znajdują zastosowanie między innymi w takich obiektach jak: hale sportowe, budynki produkcyjne, hangary lotnicze, salony wystawiennicze i garaże.