Freedom jest nową jakością w segmencie grzejników stojących – sumą zalet grzejnika kanałowego, stojącego i dekoracyjnego. Działa efektywniej niż grzejnik kanałowy, a przy tym jest łatwy w montażu – nie wymaga kucia podłogi. Dzięki niesamowitej wydajności zajmuje mało miejsca. Wyróżnia się niezwykle designerską formą.

Grzejnik Freedom występuje w dwóch rodzajach:

  • Micro - grzanie;
  • Clima - grzanie i chłodzenie.

W obu wersjach grzejnik ma 19 cm szerokości i wysokość całkowitą na poziomie 19 cm. Każdy z modeli posiada kilka długości: Micro w przedziale 60-200 cm, Clima 72-180 cm.

Oba modele oparte są o tę samą wydajną technologię grzewczą Low H2O (mała pojemność wodna) oraz system Dynamic Boost Effect podnoszący wydajność grzejnika. Modulacja pracy grzejnika odbywa się przy pomocy wentylatorów EC – gdy czujnik wykryje, że temperatura powietrza w pomieszczeniu różni się od zadanej, aktywuje nadmuch powietrza.

Warto podkreślić, że dostęp do podłączeń i sterowania jest prosty - zasilanie i niezbędne elementy sterowania znajdują się pod obudową jednej z nóżek.

Modułowa konstrukcja obudowy umożliwia dowolne kreowanie wyglądu urządzenia poprzez łączenie elementów w różnych kolorach.

Więcej informacji na temat grzejnika Freedom marki Jaga: Grzejnik Jaga Freedom - wolność wyboru

Freedom. Fot. Jaga

Grzejnik Freedom. Fot. Jaga

Grzejnik Freedom. Fot. Jaga

Źródło: Synergia PR / JAGA