Oto nowa propozycja wykorzystania promienników wodnych o eleganckim wykończeniu: Infra Aqua z powodzeniem mogą być umieszczane w dużych pomieszczeniach, nie tylko produkcyjnych. Urządzenia te wbudowane w sufit podwieszany doskonale komponują się z nawet bardzo eleganckimi wnętrzami, czego dowodza zdjęcia umieszczone w galerii pod artykułem. Zastosowanie promienników wodnych w sufitach podwieszanych może przypaść do gustu szczególnie osobom, którym zależy na utrzymaniu wysokiej estetyki w pomieszczeniach, jak np. projektantom i architektom wnętrz.

- Promienniki wodne Infra Aqua z powodzeniem mogą być montowane w sufitach podwieszanych – komentuje Paweł Otrębski, Dyrektor Zarządzający firmy Mark Polska Sp. z o.o. – Ze względu na gładką aluminiową powierzchnię oraz występowanie we wszystkich kolorach palety RAL nasze promienniki tworzą nie tylko jednolitą konstrukcję z sufitem, ale także nadają mu szyku i elegancji.
Infra Aqua to promiennik wodny, który występuje w formie paneli o szerokości od 150 mm do 1200 mm. Jest on izolowany termicznie od góry wełną mineralną lub pianką poliuretanową, dzięki czemu promieniowanie w tym kierunku zredukowano do minimum, a sprawność cieplna została zwiększona. Konstrukcja promiennika kieruje maksymalną ilość promieniowania w stronę pola pracy, ograniczając straty energii przez konwekcję.

Zastosowanie promienników wodnych Infra Aqua rozwiązuje problemy z ogrzewaniem w pomieszczeniach kubaturowych. Ogrzewają one bowiem bezpośrednio ciało człowieka, bez potrzeby podnoszenia temperatury powietrza w całym pomieszczeniu. Pozwala to na duże oszczędności w zużyciu energii, a co więcej eliminuje przeciągi, przepływ powietrza i unoszenie się kurzu.
Promienniki wodne Infra Aqua mogą byś stosowane zarówno w wysokich, jak i niskich pomieszczeniach. Sprawdzają się one równie dobrze w budynkach użyteczności publicznych, np. szkołach czy szpitalach oraz halach i obiektach przemysłowych.

Promiennik wodny Infra Aqua może być dostarczany w wersjach o wielu szerokościach i długościach, standardowo w kolorze białym RAL 9010. Pozostałe kolory RAL dostępne na zamówienie. >>więcej o Infra Aqua

Infra Aqua dostępne są w Mark Polska Sp. z o.o. - u krajowego dystrybutora urządzeń i systemów wentylacyjno-grzewczych Mark BV. Mark Polska zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie dostawy urządzeń Mark produkowanych w Holandii i Irlandii, doradztwa technicznego, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.