W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, do oferty marki KAISAI zostaną wprowadzone dwie kurtyny powietrzne GOLD z nagrzewnicą. Pierwszy model o szerokości 100 cm posiada dwustopniową nagrzewnicę elektryczną o mocy maksymalnej 3,5 kW i wyróżnia się w ofercie kurtyn KAISAI z nagrzewnicą zasilaniem 230 V. Drugie urządzenie odznacza się nowymi wymiarami i ma szerokość 120 cm, która często odpowiada szerokości otworów drzwiowych w wielu obiektach komercyjnych.

Nowe urządzenia, tak jak cała seria GOLD, sterowane będą bezprzewodowym pilotem umożliwiającym regulację prędkości wentylatora oraz moc grzewczą nagrzewnicy. Wszystkie funkcje pilota mogą być realizowane również z poziomu panela sterowniczego znajdującego się na obudowie kurtyny.

Dzięki rozszerzeniu oferty, typoszereg kurtyn powietrznych KAISAI GOLD obejmuje osiem modeli, w tym urządzenia z nagrzewnicą w czterech wymiarach i dodatkową wersję o zasilaniu 230 V.

Warto dodać, iż obok serii GOLD w ofercie kurtyn powietrznych KAISAI, występują również urządzenia z serii SILVER i PLATINUM, które cechują się zaawansowanymi parametrami technicznymi, łatwą instalacją oraz wysoką jakością przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

 

Więcej informacji na www.kaisai.pl