- Uważamy, że targowa impreza branżowa to nie tylko czas prezentacji nowości, ale przede wszystkim okazja, by pogłębić i rozwinąć kontakty biznesowe - mówi współzałożyciel DABROwent, Maciej Dąbrowski. Firma, debiutująca w tym roku na Forum Wentylacja, chciałaby poznać swoich klientów, znanych tylko z wymiany telefonów i korespondencji, oraz przekonać do siebie nowych partnerów. Na stoisku nr 58, zamienionym w DABROcaffe, przy dobrej kawie będzie można porozmawiać o swoich potrzebach i uzyskać nie tylko kompleksowa ofertę, ale i korzystne warunki handlowe.

- DABROwent tworzą profesjonaliści, dla których wentylacja jest pasją i sposobem na życie - mówi współzałożycielka DABROwent, Katarzyna Dąbrowska. – Kadra naszej firmy aktywnie uczestniczy w obsłudze rynku wentylacyjnego od ponad 18 lat. Znamy go więc doskonale. Dzięki temu zapewniamy fachową obsługę, nie ograniczając się do sprzedaży urządzeń. My po prostu rozwiązujemy problemy.

Tegoroczne Forum Wentylacja będzie też świetną okazją, by przystąpić do konkursu "Mercedes od DABROwent - może być Twój!". Na terenie targów firma zaprezentuje nagrodę główną - Mercedesa CITAN - i odpowie na wszelkie pytania osób zainteresowanych możliwością wygrania samochodu za punkty zbierane podczas zakupów w DABROwent.