DABROwent.pl - teraz w wersji mobilnej

Nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się – taka jest firma DABROwent. Właśnie uruchomiona została nowa wersja serwisu internetowego firmy, którego wygląd i budowa zdecydowanie wyróżnia się od podobnych, „technicznych” stron znanych z branży HVACR. Przy budowie strony wykorzystano innowacyjny design z boksami tematycznymi i koncepcje RWD (ang. Responsive Web Design), dostosowując wyświetlanie się strony na różnorodnych urządzeniach mobilnych (smartphone, tablet) – www.dabrowent.pl dopasowuje się do ekranu, na którym zostanie wyświetlona.

Dane na nowej wersji strony www zostały uzupełnione o kilkaset produktów z bogatej oferty DABROwent. Prezentowane treści ułożono tak, aby optymalnie wyświetlały się na każdym urządzeniu mobilnym.

„Nową stronę, opartą na przemyślanym z webdesinerem projekcie, tworzyliśmy od kilku miesięcy. Liczba użytkowników mobilnych stron www bardzo dynamicznie rośnie, nie można więc o nich zapominać. Strona internetowa DABROwent dostępna na urządzenia mobilne znacznie rozszerza dostępność naszej oferty” – mówi Katarzyna Dąbrowska, współwłaścicielka DABROwent.


O firmie DABROwent
DABROwent  - to firma Katarzyny i Macieja Dąbrowskich. Firma powstała w kwietniu 2010, w czasie rozwijającego się globalnego kryzysu ekonomicznego. Jednak po kilku miesiącach działalności w branży HVAC na terenie całego kraju, firma i marka DABROwent była już bardzo dobrze rozpoznawana. Właściciele DABROwent, kierując się hasłem "Wentylacja jest naszą pasją", 2-osobową działalność przekształcili w firmę zatrudniającą aktualnie kilkunastu pracowników. Firma zajmuje się kompleksową dystrybucją urządzeń i elementów instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Więcej na
www.dabrowent.pl