Zawody

Regaty Branży HVACR 2014 - przeznaczone są dla firm z branży grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej oraz branż pokrewnych, zwanych w skrócie "HVACR".

Termin i miejsce

Regaty Branży HVACR 2014 odbędą się w weekend 6-7 września 2014 r. w porcie Ekomarina w Giżycku na Mazurach (www.ekomarinagizycko.pl).

Warunki uczestnictwa

Żeglarze startujący w Regatach będą ścigali się na jachtach klasy Omega na jeziorze Niegocin. Jachty będą losowo przydzielane załogom zgłoszonym do wyścigów.

Jedna załoga Omegi może liczyć 3 lub 4 osoby. Wyścigi zaplanowano na sobotę i niedzielę.

Sternikiem załogi reprezentującej firmę z branży HVACR powinna być osoba zatrudniona w firmie zgłoszonej do Regat lub w inny sposób z nią zawiązana.

Zgłoszenia

Do Regat Branży HVACR 2014 zgłosiły się (lista jest uzupełniana na bieżąco):

  1.  DABROwent Wentylacja Klimatyzacja - sternik Sławomir Miastowski, załoga 3-os. (zgłoszenie 31.10.2013 r.)
  2. ... czekamy!

Termin zgłoszeń: do dnia 31.08.2014!

Jedna firma może zgłosić więcej niż jedną załogę. Aby zarejestrować załogę do Regat wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres redakcja@hvacr.pl

lub zarejestrować się poprzez specjalny formularz dostępny na Facebook.com

Udział w Regatach jest odpłatny. Koszty udziału podane zostaną w roku 2014.

Szczegóły udziału w zawodach żeglarskich branży HVAC&R dostępne są w Regulaminie Regat. >>Regulamin Regat Branży HVACR 2014

Program

Otwarcie Regat nastąpi ok. godz. 10:00 w sobotę 6 września 2014 r. Tego dnia pływamy od ok. 10:30 do 18:00 z przerwą na obiad. W niedzielę 7 września 2014 r. zawody będą krótsze i zakończą się uroczystą dekoracją.

Szczegółowy program zawodów zależny jest od warunków pogodowych i zostanie podany na tydzień przed planowaną datą zawodów.

Nagrody i Sponsorzy

Laureaci I, II i III miejsca otrzymają okolicznościowe medale i puchary. Wszystkie załogi otrzymują okolicznościowe dyplomy.

Czekamy na zgłoszenia od Sponsorów!

Kontakt

Koordynator Regat Branży HVACR 2014: Aldona Rybka tel. 602439111, e-mail redakcja@hvacr.pl

Regaty Braży HVACR 2013

Relacja, komentarze i fotogaleria dostępne są TUTAJ