Komfovent z technologią EPP

EPP

Obudowa w technologii EPP
Innowacyjny materiał EPP wyglądem i strukturą przypomina styropian. Technologia EPP charakteryzuje się jednak znacznie korzystniejszymi parametrami izolacyjności oraz wytrzymałości mechanicznej. Prostsza i bardziej ekologiczna produkcja wpływa na niższe koszty urządzenia. Obudowa wtryskiwana jest do specjalnej formy, gdzie nabiera optymalnego dla danego rekuperatora kształtu. W efekcie obniża to wewnętrzne opory powietrza, niweluje wpływ mostków cieplnych, doskonale wytłumia rekuperator oraz nie przenosi drgań podczas pracy.

EPP

EPP Komfovent DOMEKT R300V to pierwsza na rynku centrala wentylacyjna z wymiennikiem obrotowym z izolacją EPP.
Powietrze Optymalny przepływ powietrza
Wydajność urządzenia wynosi 300m3/h przy 150 Pa sprężu dyspozycyjnego. Jest to wartość wystarczająca do wentylacji średniej wielkości domu (150 m2) czy mieszkania, zapewniając komfort typowej, 4-5 osobowej rodzinie.
Cicha praca Cicha praca
Dzięki solidnej konstrukcji i przemyślanym rozwiązaniom, w tym obudowie z EPP, centrala wentylacyjna generuje bardzo niski poziom hałasu (jedynie 32dB(A)). Tak cicho pracujące urządzenie zapewni każdemu użytkownikowi pożądany wysoki komfort.
Centrala Kompaktowy rozmiar
Niewielki rozmiar centrali wentylacyjnej sprawia, że z łatwością można ją zamontować nawet w małych i ciasnych przestrzeniach. Dodatkowo rekuperator można montować w dowolnej pozycji, co ułatwia wpasowanie go do architektury domu.
Energia Niskie zużycie energii
Nowoczesne wentylatory w połączeniu z innowacyjną automatyką C6 SMART HOME sprawiają, że zużycie energii to jedynie około 1 W. To sprawia, że koszty używania centrali wentylacyjnej są naprawdę niewielkie.
Montaż Szybki montaż
Fabrycznie okablowana i zintegrowana automatyka PLUG & PLAY, wbudowana nagrzewnica wtórna sprawiają, że urządzenie gotowe jest do pracy. Dzięki temu jego montaż jest łatwy i szybki.
Sterowanie Wysoki komfort i proste sterowanie
Wbudowany web serwer, sterowanie przez tablet, smartfon lub www z dowolnego miejsca, personalizacja ustawień, zaawansowane funkcje w standardzie. To tylko niektóre cechy, które oferuje inteligentna automatyka C6 SMART HOME.

EPP

Centrale wentylacyjne Komfovent DOMEKT
Zaawansowana technika wentylacji domów i mieszkań w przystępnej cenie

Bogaty typoszereg kompaktowych rekuperatorów idealnych do mieszkań i domów jednorodzinnych. Wydajności od 40 m3/h do 750 m3/h pozwalają na znalezienie jednostki zgodnej z wymaganiami i oczekiwaniami klienta. Wysoka jakość wykonania gwarantuje niezawodność i energooszczędność. Sprawdź Komfovent DOMEKT.

Gwarancja Dwa lata gwarancji. Serwis fabryczny
na terenie całej Polski
Narzędzia Szybki i prosty montaż. Urządzenia plug&play, fabrycznie w pełni gotowe do pracy
$ Atrakcyjne warunki handlowe
dla dystrybutorów i instalatorów
Paczka Dostępne prosto z magazynu

separator

DO POBRANIA:

katalog produktów

cennik

filmy na YouTube

 

KONTAKT: Paweł Bocian
Kierownik Produktu KOMFOVENT/DANTHERM
tel. +48 505 143 710
e-mail: pawel.bocian@ventia.pl

BIURA REGIONALNE Ventia