20 lat gwarancji na 20 lat MK

„20 lat gwarancji na 20 lat MK” to hasło przewodnie obchodzonego w tym roku jubileuszu firmy MK Systemy Kominowe, producenta systemów kominowych ze stali szlachetnych. Produkty MK obecne są na rynku od 1993 roku i do dzisiaj funkcjonują bezawaryjnie. Firma w 20. rocznicę rozpoczęcia działalności postanowiła udzielić 20-letniej gwarancji na wszystkie systemy kominowe do urządzeń grzewczych opalanych każdym paliwem z wyjątkiem ekogroszku (gwarancja 5-letnia).

Kominy MK wykonywane są z najwyższej jakości blachy przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. Każdy z produktów sygnowanych znakiem MK przechodzi szereg badań laboratoryjnych oraz spełnia surowe wymogi UE.

W maju 2012 r. firma MK Systemy Kominowe połączyła się z grupą Isotip-Joncoux z Francji. Przystąpienie do zagranicznej spółki zwiększyło konkurencyjność polskiego producenta na europejskim rynku. MK zyskało dostęp do jeszcze bardziej nowoczesnych technologii oraz doświadczeń innych firm zrzeszonych w grupie. Na owoce tej współpracy nie trzeba było długo czekać. Już na początku 2013 r. w ofercie MK Systemy Kominowe pojawił się innowacyjny system kominowy MK Flex z klasą ciśnieniową P1. Jest to elastyczna wkładka kominowa, przeznaczona do przystosowywania starych, trudno dostępnych szachtów kominowych do pracy z kotłami kondensacyjnymi.
 

www.mkzary.pl