Aplikacja Güntner jest dostępna nieodpłatnie dla systemów iOS, Android oraz - co zdarza się w przypadku aplikacji mobilnych dość rzadko - Blackberry. Klieci mają dostęp do informacji o firmie, aktualizowanych na bieżąco, a także do specjalnych funkcji, np. rekomendacje materiałowe do konkretnych zastosowań oraz charakterystyki czynników.

  • Rekomendacje materiałowe. Güntner dzieli się wynikami licznych testów i badań, w postaci rekomendacji materiałowych łączenia elementów instalacji, przeznaczonych do konkretnych zastosowań.
  • Charakterystyki czynników. Funkcja "Slide" pokazuje zależność między ciśnieniem i temperaturą ponad 12 najczęściej stosowanych czynników, z uwzględnieniem m.in. 245fa. Użytkownik wprowadza daną temperaturę, a aplikacja wyświetla odpowiednie nadciśnienie w barach, wraz z ODP (Ozone Depletion Potential) i GWP (Global Warming Potential)
  • Konwerter. Daje możliwość przeliczenia 18 zmiennych stosowanych w chłodnictwie (ciśnienie, temperatura, objętość, przepływ masowy) na dowolne jednostki.
  • Dokumenty, których wyświetlanie jest automatycznie dopasowywane do ustawień lokalizacyjnych smartfona - m.in. broszury i instrukcje, szczególnie przydatne dla serwisantów.
  • Informacje kontaktowe, w których wszystkie dane są aktywne (telefony, e-maile, dzielenie informacji).

 

Aplikacja do pobrania w Google Play (system Anroid)

Aplikacja do pobrania w BlackBerry World