Przy wejściu głównym do hali wystawowej przy ul. Marca 56c w Warszawie, w dniach 5-6 marca br. nie należy przegapić prezentowanej przez Rheem dachowej wymiennikowej nagrzewnicy powietrza SKNL, przystosowanej do spalania gazu ziemnego wysokometanowego E lub gazu płynnego Propanu (mieszanina C) po odpowiednim przestawieniu palnika do danego rodzaju gazu.

Urządzenie, napełnione fabrycznie czynnikiem chłodniczym R410A, wyposażono w dwustopniowe sprężarki typu scroll  zabezpieczone przeciążeniowe. Silnik ma napęd paskowy, co ułatwia ustawienie naciągu. Prawidłową pracę nagrzewnicy zapewniają m.in. dwustopniowy zawór gazowy, ogranicznik wysokiego /niskiego ciśnienia w układzie chłodzenia, system dozowania czynnika dla każdego obwodu oraz diagnozowanie układu zasilania onboard.

Wymienniki wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Zadbano też o praktyczną stronę użytkowania urządzenia - łatwy dostęp do wymiany filtrów i serwisu oraz do parownika i skraplacza ułatwiający czyszczenie i konserwację.

Rheem Polska zaprasza na stoisko numer 87!