Najciekawsze produkty Targów 2017 to:

kategoria wentylacja

Automatyka Komfovent C6 SMART HOME

(zgłoszona przez firmę Ventia)

Rozwiązanie C6 SMART HOME to zgodny z ErP2018 system sterowania urządzeniami wentylacyjnymi w dwóch wersjach. Bardziej zaawansowana wersja obejmuje dotykowy, kolorowy ekran LED ze wskazaniem parametrów pracy, który umożliwia inteligentne i łatwe sterowanie oraz pełną modyfikację trybów pracy urządzenia z poziomu panelu. Rozwiązanie wyposażone jest m.in. we wbudowany czujnik temperatury i wilgotności.

więcej

 

kategoria klimatyzacja

Klimatyzator serii M: MSZ-LN

(Mitsubishi)

Urządzenia przeznaczone są do mieszkań, domów, hoteli oraz niewielkich przestrzeni komercyjnych. Zastosowany w urządzeniu czujnik 3D i-see tworzy perfekcyjne strefy komfortu, a jednocześnie zapewnia najwyższą efektywność energetyczną. Wbudowany poczwórny filtr plazmowy oczyszcza powietrze i unieszkodliwia wirusy i bakterie. MSZ-LN można obsługiwać za pomocą urządzeń mobilnych. 

więcej

 

 

 

 

Konkurs NAJCIEKAWSZY PRODUKT co roku towarzyszy Targom Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA. Tradycyjnie, do konkursu stanęły produkty zgłoszone przez wystawców i prezentowane na stoiskach targowych. Wszystkie produkty miały premierę rynkową po 1 stycznia 2016 roku.

Źródło zdjęć: Stowarzyszenie Polska Wentylacja