Akcja „Jedz jabłka na złość Putinowi”, która została zainicjowana po wprowadzeniu przez Rosję embarga na polskie owoce, spotkała się z szerokim odzewem Polaków.

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację rynkową firma Niczuk Metall-PL, uznana marka na rynku instalacyjnym, również przyłączyła się do akcji. - Jeszcze w piątek 1 sierpnia zarząd firmy podjął decyzję o zakupie jabłek i przeprowadzeniu akcji promocyjnej, której celem jest wsparcie polskich sadowników. Każdy z naszych Klientów, który złoży zamówienie w terminie 6-12 sierpnia 2014 r. otrzyma w prezencie od firmy worek jabłek od lokalnych sadowników. Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, wspieramy polską przedsiębiorczość, realizujemy politykę proeko oraz zdrowy styl życia, dlatego wspracie dla polskich sadowników doskonale wpisuje się w realizowaną przez firmę strategię, a jednocześnie łączy przyjemne z pożytecznym – powiedział prezes zarządu Jakub Niczuk. 

Zaplanowana akcja to nasz pomysł i wkład we wsparcie sprzedaży polskich jabłek przez sadowników, które nie mogą być eksportowane do Rosji.

 

Niczuk Metall-PL Spółka Jawna
Wilimowo 2 | 11-041 Olsztyn | www.niczuk.pl
tel. +48 89 521 19 60 | fax +48 89 512 97 25