Z przyjemnością informujemy, iż od połowy czerwca pod adresem www.klimor.com - funkcjonuje nowa strona internetowa firmy KLIMOR. Aktualny serwis posiada nowa strukturę układu treści oraz nową szatę graficzną. To profesjonalna, nowoczesna wizytówka firmy i jednocześnie praktyczne narzędzie, które w sposób kompleksowy odpowiada na potrzeby Klientów w zakresie szerokiego dostępu do informacji o produktach i oferowanych rozwiązaniach marki KLIMOR.

Nowoczesny serwis KLIMOR to funkcjonalna platforma internetowa zaprojektowana tak, aby w przejrzysty sposób dostarczyć użytkownikom jak najwięcej informacji zarówno na temat firmy, oferty jaki i świadczonych usług.

Nowy serwis jest opracowywany z zachowaniem zasad minimalistycznego, a zarazem nowoczesnego designu, gwarantującego właściwą prezentację materiałów oraz zapewniającego przejrzystość i czytelność strony. Prosta i intuicyjna nawigacja serwisu, najnowsze rozwiązania technologiczne, poprawność wyświetlania na urządzeniach mobilnych (Responsive Web Design) czy wyjątkowa funkcjonalność, to tylko niektóre wyróżniki nowej strony internetowej KLIMOR.
Serwis skupia się głównie wokół prezentacji zalet produktów z nowej gamy Klimor EVO, jak również – poprzez strefę projektanta – wokół zasad poprawnego projektowania instalacji wentylacyjnych. Producent, poprzez dostępność i merytoryczność przekazu, chce utrwalać budowany od lat wizerunek Klimoru, jako marki skupionej na rozwiązaniach, na technologii i chęci tworzenia urządzeń, które realnie wpływają na jakość powietrza w naszym otoczeniu.
Odświeżony serwis KLIMOR, dzięki nowemu całkowicie responsywnemu układowi, zapewni Państwu jeszcze wyższy standard obsługi oraz będzie jeszcze bardziej przydatny i pomocny w codziennym użytkowaniu.
Zachęcamy do korzystania z nowej strony!