Skinnskatteberg, 1 września 2021 r. - Firma Systemair wprowadziła nową generację obrotowych central wentylacyjnych (AHU) w ramach swojej oferty produktów Topvex. Najnowsza ewolucja wynika z silnego nacisku firmy na efektywność energetyczną, zrównoważony rozwój i redukcję kosztów cyklu życia dla właścicieli budynków. Nowa generacja Topvex oferuje rozszerzoną gamę rozmiarów i przepływów powietrza, wszystkie charakteryzujące się naprawdę kompaktową konstrukcją o niewielkiej powierzchni, umożliwiającej przejście przez standardowy otwór drzwiowy, co ułatwia instalację i zapewnia konsultantom i instalatorom jeszcze większą elastyczność.

Juan Manuel Fernández, Technical Product Manager, Systemair: „Ewolucja nowej gamy Topvex stanowi ważny kamień milowy w zakresie jakości powietrza w pomieszczeniach. Skoncentrowaliśmy się na tym, aby praca z Topvex była łatwa na każdym etapie. kompaktowe, wydajne centrale wentylacyjne o niskim zużyciu energii, które są łatwe w doborze, transporcie, instalacji i sterowaniu Centrale z naszej nowej gamy Topvex są wydajnym rozwiązaniem zarówno dla projektów remontowych, jak i dla nowych konstrukcji. może zaoferować niezrównane terminy realizacji i szybką dostawę."

Najnowsze modele utrzymują nową generację podstawowych wartości gamy Topvex, polegających na byciu łatwym, kompaktowym i szybkim rozwiązaniem dla wszystkich typów projektów. Jednostki Topvex są wyposażone w najbardziej wydajne wentylatory i niski poziom hałasu. Cała gama posiada certyfikat Eurovent i od samego początku spełnia wymagania higieniczne VDI 6022-1. Centrale Topvex oferują również łatwy dostęp do całej odpowiedniej dokumentacji i certyfikacji, zgodnie z inicjatywami cyfryzacji Systemair. Każda jednostka posiada możliwy do zeskanowania kod, który umożliwia dostęp do całej dokumentacji w ponad 20 językach za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Klienci mogą łatwo wybrać odpowiednie jednostki dla swojego konkretnego projektu za pomocą przyjaznego dla użytkownika konfiguratora Systemair Systemair. Instalacja odbywa się w trybie plug-and-play, a uruchomienie jest bezproblemowe dzięki inteligentnemu systemowi kontroli dostępu Systemair z prostą nawigacją i konfiguracją. Systemair Access oferuje również intuicyjne menu, które pomaga użytkownikom stworzyć idealny klimat w pomieszczeniach w ich domach, biurach i szkołach.

Więcej informacji na stronie: https://www.systemair.com/news/campaigns/topvex/