Midea ZL Split to ścienny klimatyzator typu split, o kompaktowym i eleganckim wyglądzie. Panel przedni przesuwa się ku górze i uchyla, pozwalając na zróżnicowany przepływ powietrza. Jury zwróciło uwagę nie tylko na zalety prostego kształtu i czystych linii urządzenia, ale też na technologię oszczędności energii ECO oraz system oczyszczania PM2,5.

Typoszereg Toshiba GDR przeznaczony jest do chłodzenia lub grzania dużych pomieszczeń. Z nieinwazyjnym wyglądem harmonizuje zaawansowana technologia oczyszczania powietrza - filtr plazmowy skutecznie usuwa cząstki stałe i zanieczyszczenia, aby minimalizować negatywny wpływ na zdrowie.

ARTCOOL Slim - klimatyzator ścienny z oferty LG Electronics - jest cieńszy niż dotychczasowe modele. Szklany panel w czarnym kolorze odchyla się podczas pracy, co było inspirowane zjawiskami naturalnymi. Wyposażony jest w wyświetlacz LED, czytelnie pokazujący szereg inteligentnych funkcji.

 

LG jest też producentem ARTCOOL Stylist, ściennego klimatyzatora, którego panele wykonane są we wzorze naśladującym tkaninę. Oświetlenie tego urządzenia (LED) różni się od stosowanego w istniejących produktach, a jego zadaniem jest wyświetlać stan urządzenia. Do jury przemówił także okrągły pilot, którego wyląd odwzorowuje projekt klimatyzatora.

iG award trafiła też do klimatyzatora Rio z oferty... LG. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do obiektów komercyjnych. Zależnie od warunków, można zainstalować go na ścianie lub suficie. Wyważone linie trapezoidalnego kształtu i cienki profil są skalowalne - to samo wzornictwo dostępne jest dla wszystkich wielkości urządzenia.

 

Zdjęcia pochodzą z wystawy online if award.