Nowa pompa ciepła Panasonic do podgrzewania wody jest świetnym rozwiązaniem dla każdego domu. Dostępne w wariantach 200 lub 270 litrów, pompy zapewniają wysoką wydajność na poziomie A+ i zmniejszony o 75% pobór energii w porównaniu z tradycyjnymi elektrycznymi urządzeniami do ogrzewania wody.

Łatwy montaż i dopasowanie do indywidualnych potrzeb
Nowa pompa zapewnia aż trzy możliwości montażu – bez obudowy (powietrze otaczające), z obudową (2 kanały – wlot / wylot) i częściowo w obudowie (1 kanał – wylot powietrza). Tym samym urządzenie można dostosować do indywidualnych potrzeb, jak zastosowanie na małych powierzchniach, przy niskich sufitach i w narożnikach. Modele oferują także cztery tryby robocze – automatyczny, manualny, Boost (szybki podgrzew) i tryb wakacyjny. Ponadto pompa jest przyjazna dla środowiska, ponieważ nie zawiera CFC.

Rozwiązanie wysokiej jakości
Wersja 270C1F (270-litrowa) zapewnia jeszcze wyższą wydajność, dzięki dodatkowej wężownicy oraz dwóm dodatkowym trybom pracy: wspomagające źródło ciepła i praca z panelami słonecznymi. Najwyższą jakość gwarantuje także wewnętrzna emaliowana powłoka zbiornika oraz związki dielektryczne w orurowaniu, zapobiegające korozji.

Zaawansowane rozwiązania dla użytkownika
Urządzenie jest wyposażone w cyfrowy panel sterowania z opcją kontroli poboru prądu, umożliwiający łatwą i intuicyjną obsługę. Posiada także zawór bezpieczeństwa na wypadek awarii lub wzrostu ciśnienia.