Produkty (Klimatyzatory)

Nowe klimatyzatory KAISAI z czynnikiem R32 i klasą A++

W lipcu br. do oferty marki KAISAI wprowadzone zostały nowe urządzenia klimatyzacyjne z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32. Flagowym modelem w tegorocznym asortymencie jest energooszczędny klimatyzator ścienny KAISAI FLY.

Klimatyzator zamiast oczyszczacza powietrza?

Klimatyzację kojarzymy z ochładzaniem powietrza podczas letnich upałów. Nie każdy wie jednak że klimatyzator jest równie przydatny przez cały rok i to nie tylko dzięki funkcji ogrzewania.

Filtry powietrza w klimatyzatorach Rotenso

Decydując się na zakup konkretnego klimatyzatora, warto zapoznać się z dostępnymi dla danego urządzenia rozwiązaniami odpowiadającymi za usunięcie z powietrza kurzu, grzybów, bakterii czy nawet bakterii, wirusów i alergenów.

Cyrkulacja powietrza klimatyzatorów ROTENSO

Większość swojego czasu spędzamy w budynku między czterema ścianami czy to w domu, czy w biurze, dlatego niezwykle istotnym elementem jest dostarczanie do tych pomieszczeń odpowiedniej jakości powietrza i stworzenie odpowiedniej temperatury otoczenia

Free Joint Multi - uniwersalna klimatyzacja od Samsung

Pierwsze upały skłaniają do używania klimatyzacji. Jaka powinna być? Wydajnie i szybko zapewniać czyste powietrze o pożądanej temperaturze, przy łatwej konfiguracji w każdym pomieszczeniu - mówi Samsung i proponuje system multisplit Free Joint Multi.

Nebula - nowy inteligentny klimatyzator Haier

Linia klimatyzatorów Haier poszerzona została o klimatyzator Nebula, w którym producent postawił na tzw. inteligentne technologie. Urządzenie dostępne jest w ofercie firmy Iglotech.

Fujistu zapowiada sezon 2015 z nowościami w klimatyzacji

Nowości FUJITSU to wyższe wskaźniki efektywności urządzeń, nowy design oraz dostosowanie nowych produktów do wymagań prawnych - rozwijane zarówno serię produktów typu split, jak centralne systemy VRF AIRSTAGE.