Każdy kupujący sprzęt z kategorii RAC jest premiowany*. Wystarczy pamiętać, iż przy zakupie u dystrybutora sprzętu o wartości powyżej 1000 zł netto, za każde wydane tysiąc przysługuje karta paliwowa BP o wartości 50 zł. Akcja trafiona, bo lato sprzyja podróżom, więc takie karty na pewno się przydadzą i ulżą także podczas podróży służbowych.

Promocja trwa do końca wakacji, warto przejrzeć najnowszą ofertę i wybrać produkt, na które jest największe zapotrzebowanie. A jest w czym wybierać, akcją objęte są urządzenia ścienne typu ArtCool czy Inverter. Ich nowoczesny dizajn oraz atrakcyjna, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, charakterystyka techniczna powinna zadowolić każdego klienta Państwa formy. A pieniądze na benzynę pomogą nam jeszcze lepiej wykorzystać flotę firmową czy wyjazd na upragniony urlop.

Więcej na:
www.klimatyzacja.lge.pl
www.strefaklimatyzacji.pl

O szczegóły promocji warto zapytać swojego dystrybutora.

*Promocją objęte są urządzenia z grupy RAC (splity ścienne: ArtCool Stylist, Prestige, ArtCool Slim, ArtCool, Standard Inverter V, Basic Inverter V). Karta BP SuperCard uprawnia do zakupu wszystkich produktów i usług dostępnych na stacjach BP. Promocja trwa od 23 lipca do 30 sierpnia 2014 roku lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Osoba kontaktowa:
Aleksandra Rawska
e-mail: aleksandra.rawska@lge.com
tel.: +48(22)48 17 406