Inteligentne chłodzenie
Wind-Free™ 4-Way Cassette firmy Samsung wykorzystuje tysiące mikrootworów do rozprowadzania chłodnego powietrza w przestrzeni, bez bezpośredniego kierowania powietrza na użytkownika. Tryb inteligentnego chłodzenia uruchamiany jest jednym przyciskiem „Wind-Free™” na pilocie. Kaseta chłodzi powietrze szybko i wydajnie, początkowo chłodząc powietrze w szybkim automatycznym trybie, a następnie przełączając się na tryb bezszumowy.


Chłodzenie w powietrzu nieruchomym
Jednostka dostarcza powietrze z prędkością poniżej 0,15 m/s w trybie Wind-Free™. Prędkość powietrza poniżej 0,15 m/s uważana jest za "powietrze nieruchome" zgodnie z definicją ASHRAE (Amerykańskiego Stowarzyszenia Inżynierów Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Klimatyzacji).


Jak działa technologia 4-Way Cassette Wind-Free™ Cooling?
Tryb chłodzenia bezprzeciągowego utrzymuje żądaną temperaturę i eliminuje bezpośredni przepływ powietrza odczuwany jako przeciąg poprzez dostarczanie powietrza przez mikrootwory na przednim panelu urządzenia, kiedy to łopatki urządzenia umieszczone na jego skrajach są zamknięte. Tworzy się wówczas rozproszony i delikatny strumień powietrza zwanyo "spokojnym powietrzem".


Aplikacja Smart Home
Aplikacja Smart Home firmy Samsung może monitorować nie tylko czterokierunkową kasetę Wind-Free™, ale wszystkie kompatybilne urządzenia Samsung. Aplikacja pozwala kontrolować system praktycznie w dowolnym miejscu. Funkcje aplikacji Smart Home obejmują m.in. sterowanie, monitorowanie zużycia energii, temperaturę nastawną, prędkość wentylatora, wahadłowy tryb łoatek (swing), a także wyjątkowe funkcje, takie jak inteligentna instalacja i inteligentne sprawdzanie. Funkcja inteligentnej instalacji automatycznie sprawdza błędy instalacji, aby upewnić się, że system jest zainstalowany prawidłowo, a funkcja inteligentnego sprawdzania wykrywa i diagnozuje problemy z systemem, aby zapewnić szybkie i łatwe ich rozwiązania.
Ponadto kaseta czterokierunkowa posiada czujnik ruchu, który wykrywa, gdzie znajduje się osoba i automatycznie dostosowuje kierunek nawiewu. 

Estetyczny panel i wyświetlacz
Prosta konstrukcja wyświetlacza 4-stopniowej kasety z zaokrąglonymi narożnikami nadaje się do każdego wnętrza. Wewnętrzna kaseta Samsung ma elegancki i schludny wygląd. Całkowicie hermetyczna konstrukcja łopatek utrzymuje jednostkę wewnętrzną w czystości, zapobiegając przedostawaniu się kurzu i innych obcych substancji. Wewnętrzne części jednostki wewnętrznej są również poza zasięgiem wzroku, gdy łopatki są zamknięte.

Indywidualna kontrola łopatek
Kaseta 4-drogowa firmy Samsung może być sterowana za pomocą pilota zdalnego sterowania, który umożliwia użytkownikom manipulowanie kątami łopatek wentylatora w celu uzyskania bardziej wydajnego chłodzenia. Za pomocą pilota użytkownicy mogą indywidualnie ustawiać kąty otwarcia czterech łopatek pod tym samym kątem lub pod różnymi kątami w zakresie 32° - 65°, aby stworzyć odpowiednią atmosferę w klimatyzowanym wnętrzu.

Lekka konstrukcja
Jednostka wewnętrzna Samsung 4 Way Cassette jest teraz lżejsza o ok. 17 kilogramów. Jest to jedna z najlżejszych jednostek wewnętrznych w branży, około 40% lżejsza niż produkty konwencjonalne.
Urządzenie posiada łopatkę aż o 31% większą niż te, które znaleźć można w jednostkach konwencjonalnych. Wynoszący 10° kąt otwarcia łopatek, generujący nawiew na odległość do ok. 5 m. To dwukrotnie dalej niż w przypadku standardowych urządzeń tego typu.

Przepływ powietrza 360°
4-drogowy wylot może chłodzić każdy zakątek pomieszczenia. Nowa i praktyczna konstrukcja łopatek minimalizuje martwe punkty w rogach panelu i może pokrywać niemal pełne 360° wokół jednostki wewnętrznej.

Optymalny przepływ powietrza dla wysokich sufitów
Używając pilota zdalnego sterowania, operatorzy mogą osiągnąć optymalną prędkość wentylatora dla wysokich sufitów. Funkcja regulacji prędkości wentylatora równomiernie rozprowadza chłodne i ciepłe powietrze w przestrzeniach z wysokimi sufitami do ok. 5 m. Tryb wysokiego sufitu zapewnia jeszcze silniejszy przepływ powietrza w przestrzeni wewnętrznej, powiększając zasięg nadmuchu dla wysokości do 5 m.

Praca bez kropli
Zawór zwrotny na pompie spustowej zapobiega odpływowi skroplonej wody do miski odpływowej. Minimalizuje to poziom wody w misce spustowej, eliminując jednocześnie problem wody stojącej lub wypływającej.


Proste porządki
Jednostka wewnętrzna kasety 4-drogowej ma odłączane łopatki, co oznacza, że użytkownicy nie muszą wyjmować całego panelu, aby wyczyścić łopatki, co uczyniło konserwację jeszcze łatwiejszą.