Firma Samsung posiada szeroką ofertę klimatyzatorów ściennych (Prestige, Premium, Classic+, Classic, Eco), które nie tylko zapewniają komfortowe chłodzenie, lecz poprawiają również jakość powietrza oraz posiadają stylowy i innowacyjny design.

Technologia Triangle Design łączy efektywne chłodzenie, komfort i troskę o zdrowie z niezwykłą formą trójkąta, nadaną jednostce wewnętrznej. Unikalne wzornictwo i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort, a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzator będzie spełniał najwyższe oczekiwania, nie tylko dziś, ale jeszcze przez wiele lat. Oto definicja prawdziwej innowacji.

Jonizator Samsung Virus Doctor poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne zagrażające zdrowiu: wirusy, bakterie, roztocza, pleśń i alergeny. Samsung Virus Doctor to zaawansowany system oczyszczania powietrza, który zapewni komfort świeżego, czystego powietrza w najbliższym otoczeniu. Skuteczność Virus Doctor została potwierdzona przez międzynarodowe organizacje oraz specjalistyczne ośrodki i instytuty badawcze na całym świecie, w tym TÜV Rheinland Polska (certyfikat nr: T 61000043.003).

Wyposażenie klimatyztorów Samsung pozwala kontrolować klimat w domu z dowolnego miejsca. Dzięki funkcji komunikacji poprzez sieć Wi-Fi, można sterować pracą klimatyzatorów serii Prestige, Premium i Classic+ za pomocą smartfona, zarówno w domu, jak i poza nim. Samsung jako jeden z nielicznych producentów ma własną aplikację Smart Air Conditioner, dostępną dla systemów Android i iOS. Gwarantuje to pełną kompatybilność oraz przejrzysty interfejs przyjazny dla każdego użytkownika.

Oferta dostępna jest na stronie firmowej

Kontakt z Autoryzowanymi Dystrybutorami.

Źródło, fot.: Samsung