Innowacyjny system TECEfloor cieszy się niezmienną popularnością wśród inwestorów i wykonawców - rozwiązanie to jest bowiem jednym z najlepiej dopracowanych pod względem konstrukcyjnym i wytrzymałościowym elementów nowoczesnego systemu ogrzewania podłogowego. Dodatkowo od niedawna atrakcyjność produktu marki TECE zwiększa możliwość otrzymania w prezencie od firmy profesjonalnej odzieży roboczej. Tych, którzy jeszcze nie zdążyli skorzystać z rozpoczętej w kwietniu 2013 roku promocji, z pewnością ucieszy informacja, że firma TECE przedłuża akcję do końca września 2013.

Promocja firmy TECE rozpoczęła się  22.04.2013 i, z uwagi na niesłabnące zainteresowanie nią klientów firmy TECE, nie zakończy się w czerwcu, ale potrwa aż do końca września 2013 roku.  Oferta skierowana jest do inwestorów i wykonawców, którzy w okresie trwania akacji zamówią jeden z wybranych modeli rozdzielaczy ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z modułem głównym. Bogata paleta produktowa firmy TECE z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających, a profesjonalna odzież umożliwi instalatorom komfortową pracę.

Promocja nie do przeoczenia

Udział w przedłużonej do września 2013 roku promocji mogą wziąć inwestorzy, którzy w okresie trwania akcji zamówią następujące produkty z asortymentu TECEfloor:

ROZDZIELACZE:
- rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z mieszaczem pompowym i zaworami regulacyjnymi (nr katalogowe 7734 10 XX)
- rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor wraz z mieszaczem pompowym i przepływomierzami (nr katalogowe 7733 20 XX)
- rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor zintegrowany z termostatycznym zaworem trójdrogowym i mieszaczem pompowym (nr katalogowe 7733 25 XX)
- rozdzielacz „2 w 1” dwuparametrowy rozdzielacz do ogrzewania podłogowego z mieszaczem pompowym i do C.O. (nr katalogowe 7733 30 XX)

MODUŁY GŁÓWNE:
- moduł główny WLM2 – 1FS/B (nr katalogowy 204 007)
- moduł główny WLM2 – 1FS (nr katalogowy 204 001)
- moduł główny WLM2 – 1BA (nr katalogowy 204 003)

Przy zakupie jednego z wymienionych powyżej rozdzielaczy wraz z jednym z w/w modułów głównych, instalator otrzyma kurtkę i profesjonalne spodnie ogrodniczki wykonane z poliestru i bawełny o zwiększonej wytrzymałości i dodatkowych wzmocnieniach w miejscach szczególnie narażonych na przetarcie. Aby otrzymać markową odzież roboczą należy wysłać faksem lub też na adres mailowy tece@tece.pl, wpisując w temacie hasło: „Promocja TECEfloor”, kopię dokumentów potwierdzających zakup produktów objętych promocją.


Odkryj nowe standardy w ogrzewaniu podłogowym

Rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor zintegrowany z pompą oraz termostatycznym zaworem trójdrogowym znajduje zastosowanie przy zasilaniu ogrzewania podłogowego od 3 do 10 odrębnych sekcji, obsługując powierzchnie do 110-120 m2. Elastyczność systemu TECEfloor sprawia, że doskonale współpracuje on również z kotłami kondensacyjnymi. Niezaprzeczalną zaletą systemu TECEfloor jest niezwykle duża wydajność cieplna mieszacza, osiągająca moc OP 7600 W oraz optymalny zakres ustawianych temperatur. Instalator z dużą precyzją może określić oczekiwaną wartość temperatury wody mieszcząca się w zakresie 35-50 st. C. Nie bez znaczenia jest też fakt, że rozdzielacz wyposażony jest w dodatkowy zawór nad pompą, dzięki czemu możliwa jest jej wymiana bez potrzeby zamykania przepływomierzy i powtórnej regulacji przepływów. Równie wygodnym rozwiązaniem zastosowanym w rozdzielaczu TECEfloor jest termistorowe zabezpieczenie przed przegrzaniem, które nie wymaga dodatkowej regulacji. Obsługę rozdzielacza ułatwia także, widoczna na korpusie zaworu, nastawa ze skalą wyrażoną w stopniach Celsjusza. Niezwykle dokładne przepływomierze gwarantują precyzyjną regulację  przepływu wody w zakresie 0,5-3,0 l/min.
Innowacyjny system TECEfloor dzięki nieprzeciętnej funkcjonalności, szerokiemu spektrum zastosowań i bezpieczeństwu użytkowania cieszy się niesłabnącym uznaniem profesjonalistów z branży instalacyjnej. Warto skorzystać z trwającej do września 2013 roku promocji firmy TECE i poznać nowe standardy jakości w ogrzewaniu podłogowym. Dopracowane pod względem konstrukcji oraz wytrzymałości produkty objęte atrakcyjną ofertą firmy TECE zagwarantują bezproblemową eksploatację, a profesjonalna odzież robocza zapewni wykonawcom bezpieczeństwo podczas instalacji systemu.

Więcej informacji i regulamin promocji dostępny u organizatora www.tece.pl

Na foto głównym: Rozdzielacz ogrzewania podłogowego TECEfloor zintegrowany z pompą oraz termostatycznym zaworem trójdrogowym. Fot. TECE