TParts umożliwia klientom łatwy wybór części zamiennych poprzez wprowadzenie numerów seryjnych naszych produktów.

TParts umożliwia instalatorom, dystrybutorom, producentom OEM, biurom inżynieryjnym, a nawet szkołom łatwą i szybką identyfikację części zamiennych Tecumseh za pomocą zaledwie kilku kliknięć numeru seryjnego gotowego produktu.

TParts to:
- interfejs sieciowy dostępny na wszystkich ekranach: smartfony, tablety, komputery,
- proste, przejrzyste i szybkie narzędzie do identyfikacji części zamiennych produktu pogrupowanych według funkcji: chłodnictwo, wentylacja, elektryka, obudowa, sterowanie i hydraulika, 
- ponad 30 milionów dostępnych numerów seryjnych sprężarek i agregatów skraplających Tecumseh Europe, reprezentujących wszystkie gotowe produkty wprowadzone na rynek od 2000 roku.

- Część zamienna jest integralną częścią życia produktu, a TParts, tak oczekiwane przez naszych klientów, umożliwia im znalezienie odpowiedniego i unikalnego komponentu. TParts to pierwszy interfejs z serii narzędzi cyfrowych oferowanych przez TecTools. Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do pomysłu wzmocnienia naszej oferty produktowej poprzez ofertę usług, która odpowiada naszym ambicjom - mówi Stéphane Charbonnier, dyrektor sprzedaży Tecumseh Europe.

TParts jest już dostępny we wszystkich krajach europejskich i w prawie 10 językach: https://tparts.tecumseh.com/en/Auth/Index