C5 panel sterowania nowej generacji do central wentylacyjnych

Panel sterowania C5 do nowych central wentylacyjnych Komfovent w ofercie VentiaC5 - stosowany w centralach KOMFOVENT KOMPAKT REGO - łączy wyższy komfort użytkowania, prostą obsługę i zaawansowane sterowanie.

Nowy panel wygląda nowocześnie i elegancko, ma tylko 12 mm długości i jest wyposażony w kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD.  Przyjazny interface umożliwia łatwym dostęp do podstawowych parametrów i łatwą zmianę trybów pracy. Panel występuje w łatwej do montażu wersji naściennej pod- i nadtynkowej, a dzięki magnesom można go zamocować również na obudowie centrali.    

 

Panel ma szerokie możliwości funkcjonalne, co zapewniają m.in. wbudowane czujniki wilgotności i temperatury. Dzięki temu, regulacja jest wzbogacona m.in. o kompensację temperatury zewnętrznej czy kompensację  gęstości powietrza. Wygaszacz ekranu wyświetla 3 wybrane parametry. Aż 5 trybów pracy pozwala na dopasowanie działania do potrzeb każdego użytkownika. Panel można podłączyć do Internetu, co pozwala na zdalne zarządzanie pracą centrali wentylacyjnej.

 

KOMPAKT REGO 1400U – wysokowydajna i uniwersalna jednostka KOMFOVENTU

Panel C5 zastosowany jest m.in. w nowej jednostce Komfovent, z obrotowym wymiennikiem ciepła (sprawność nawet do 86%). Na oszczędność energii wpływa też zastosowanie wentylatorów z silnikami EC (do 50% mniej z energii), zapewniające płynną regulację wydajności.Przepływ nominalny wynosi 1400 m3/h.  Dzięki odpowiedniemu układowi króćców, nie ma ograniczeń co do montażu (pionowy, poziomy) - można go dostosować bezpośrednio przed montażem. Urządzenie wyposażone jest w automatykę typu PLUG&PLAY, co umożliwia szybki montaż i proste uruchomienie centrali.

Centrala Komfovent Regu Kompakt w ofercie Ventia

 

COMMERCE - ekonomiczne kurtyny powietrzne STAVOKLIMY

Kurtyny powietrzne COMMERCE przeznaczone są do montażu poziomego naściennego lub podsufitowego na wysokości do 2,5 m. Budowa kurtyn oraz zastosowane komponenty, zapewniają wysoką niezawodność i umożliwiają stosowanie w budynkach pracujących w systemie całodobowym tj. banki, hotele, biurowce, lokale usługowe, restauracje, butiki, supermarkety (więcej).

 

AXI - kurtyny STAVOKLIMY zgodne z ErP 2015

Nowa wersja przemysłowych kurtyn serii AXI jest dostosowana do dyrektywy ErP 2015 - urządzenia wyposażone są w nowy silnik, który zwiększa zarówno skuteczność działania, jak i oszczędność. Zwiększono ilość przetłaczanego powietrza, a więc i zasięg strumienia powietrza, ale za to zmiejszone zostało zużycie energii.
Kurtyny stosuje się głównie na rampach i w bramach wózków widłowych, a także wszędzie tam, gdzie bramy trzeba często otwierać.
Kurtyny cechują się  solidnymi, samonośnymi konstrukcjami do montażu pionowego lub poziomego oraz wydajnościami dostosowanymi do aplikacji przemysłowych. Bezawaryjną pracę przez wiele lat gwarantują m.in. bezobsługowe wentylatory czy zabezpieczenie przed przeciążeniem. W standardzie, kurtyny wyposażone są w regulowane lamele strumienia wylotowego. Urządzeniami można sterować zależnie od kilku parametrów, m.in. temperatura (wewnętrzna, powietrza zasysanego, powietrza wylotowego, czynnika grzewczego) lub w zależności od otwarcia drzwi.

 

Ventia zaprasza na swoje stoisko podczas Forum Wentylacja Salonu Klimatyzacja 3-4 marca w Warszawie!