Produkcja odbywa się w fabrykach liderów branży GREE Electric Appliances oraz MIDEA Group Co, co gwarantuje wysokie standardy jakości.

- Od dłuższego czasu poszukiwaliśmy urządzeń klimatyzacyjnych, które będą miały bardzo dobrą relację jakości do ceny. To właśnie cechuje produkty marki AlpicAir, marki która wzbogaciła naszą ofertę. Wierzymy, że w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami handlowymi oraz faktem, że produkty są dostępne prosto z magazynu, klimatyzatory AlpicAir będą cieszyły się dużą popularnością wśród naszych klientów i przyniosą im wymierne korzyści biznesowe - podkreśla Bogdan Matusiak, Prezes Zarządu Ventia Sp. z o.o. 

Szeroka oferta urządzeń obejmuje klimatyzatory przenośne, ścienne, kasetonowe, przypodłogowo-podstropowe, kanałowe oraz agregaty skraplające i urządzenia MULTI.

Wśród zalet nowej marki Ventia wskazuje:

  • Doskonałe parametry techniczne w atrakcyjnej cenie;
  • Atrakcyjne warunki handlowe dla dystrybutorów i instalatorów;
  • Dostępność prosto z magazynu;
  • 3 lata gwarancji.

Większość klientów poszukuje dziś urządzeń średniej klasy, o dobrych parametrach technicznych i jakości, atrakcyjnej cenie i dostępnych już dziś, od ręki - podsumowuje Magdalena Kruszniewska, Kierownik Produktu Systemy Klimatyzacji. - Marka AlpicAir, za którą odpowiadam spełnia te oczekiwania. Do tego oferuje szeroką różnorodność urządzeń, które zaspokoją wymagania naszych klientów.

Zobacz szczegółowe informacje o produktach

źródło: Ventia