System diagnostyczny dla wentylatorów oddymiających
System diagnostyki VDS VentilatorDiagnoseSystem znajduje zastosowanie dla wszystkich wentylatorów dachowych, odśrodkowych i osiowych. Został przetestowany zgodnie z EN 12101, cz. 3 i otrzymał własny certyfikat. Inteligentny algorytm procedury diagnostycznej oparty jest na statystyce ponad 100 pomiarów zainstalowanych i pracujących wentylatorów. Dzięki 30-minutowej procedurze przeprowadzanej raz do roku i włączeniu/wyłączeniu wentylatora raz na pół roku, łożysk i smarów  nie trzeba wymieniać co 2-5 lat. Wszystkie wentylatory oddymiające są certyfikowane dla różnych zakresów temperatur (200°C, 300°C, 400°C i 600°C), przetestowane zgodnie z EN 12101, cz. 3, mają też certyfikat CE.

Strumieniowy wentylator impulsowy
Strumieniowe wentylatory impulsowe z serii X-FANS (na foto) stanowią pierwsze rozwiązanie wspomagające naturalne usuwanie ciepła i dymu z galerii. Wentylator wspomaga rozproszenie obciążeń cieplnych przez otwory w dachu. W przypadku pożaru impulsowy strumień powietrza niemal całkowicie usuwa dym z odpowiednich obszarów. Taka podwójna funkcja umożliwia wprowadzanie nowych koncepcji architektonicznych. Wygląd i wymiary mogą być dostosowane do konkretnego projektu.

System wentylacji strumieniowej
Jest to alternatywa dla klasycznej metody usuwania CO i spalin przez wentylatory osiowe i kanały wyciągowe z obszarów objętych pożarem. Zamiast tego, powietrze zawierjące CO usuwane jest przez jedne lub kilka kanałów centralnych. Wentylatory strumieniowe pod sufitem w trybie wentylacji zapewniają ciągły przepływ świeżego powietrza i mieszanie powietrza. W przypadku pożaru, dym zbiera się pod sufitem parkingu podziemnego i stamtąd jest usuwany przez mocne wentylatory w kanale centralnym. Po ewakuacji, wentylatory strumieniowe włączają się automatycznie, wspomagając pracę brygady strażaków.