Konwektory Aquarea Air - uzupełnienie linii pomp ciepła Aquarea

Linia konwektorów niskotemperaturowych Aquarea Air charakteryzuje się większą od standardowych grzejników efektywnością podczas ogrzewania i zaledwie 13 cm głębokości obudową. Woda do ich zasilenia może wynosić zaledwie 35oC.

Aquarea Air moga pracują dzięki efektowi promieniowania i konwekcji. Ogrzewanie może być wspomagane nawiewem o czterech prędkościach za pomocą cichego wentylatora o bardzo niskim zużyciu energii.

Nowe urządzenia Panasonic są dostępne w trzech rozmiarach o różnej mocy, co pozwala dopasować je w zależności od charakterystyki pomieszczenia:

A: PAW-AAIR-900
B: PAW-AAIR-700
C: PAW-AAIR-200

Aquqrea Air fincoil

Nowe konwektory Panasonic działają również w trybie chłodzenia. Jest to możliwe dzięki pracy wentylatora oraz zasilaniu zimną wodą produkowaną przez pompy ciepła. Powstające podczas tego procesu skropliny są zbierane za pomocą tacy ociekowej i wyprowadzane poza urządzenie.

Urządzenie może być kontrolowane za pomocą termostatu z ekranem dotykowym. Konwektory Panasonic wyposażone są w zawór trójdrogowy i cechuje je bardzo łatwa instalacja.

Aqua Air grzejnik konwektor klimakonwektor fincoil fin coil

Klimakonwektory 2-rurowe, zawór 3-drożny w zestawie, termostat z ekranem dotykowym.