Panasonic wprowadził na rynek zespół zbiorników PAW-TD20B8E3-1 do instalacji z pompami ciepła Aquarea typu monoblok. Rozwiązanie łączy w jednej obudowie zasobnik do podgrzewania c.w.u. oraz zbiornik buforowy, dzięki któremu możliwe jest ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń. System pracuje nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych, nie zajmuje dużo miejsca i doskonale sprawdza się zarówno w nowych, jak i modernizowanych instalacjach.

Zespół Zbiorników Kombo w jednej obudowie mieści 185-litrowy zasobnik ciepłej wody oraz 80-litrowy zbiornik buforowy magazynujący ciepło odpadowe. Aby zapewnić trwałość, taca ociekowa oraz obudowa zewnętrzna są wykonane z ocynkowanej stali, gwarantującej ochronę i możliwość długiej eksploatacji. Co więcej, rozwiązanie zapewnia oszczędność miejsca, dzięki połączeniu dwóch urządzeń w jedno. Zespół zbiorników oraz agregat Aqurea typu monoblok są dobrym rozwiązaniem zarówno dla nowych, jak i modernizowanych instalacji.

Rozwiązanie Panasonic Kombo jest efektywne, przyjazne środowisku, zaprojektowane z myślą o prostym montażu i konserwacji. Wymaga jedynie podłączenia do instalacji wodnej, a czas i koszty montażu ograniczono, dzięki umiejscowieniu złącz w przedniej, górnej części zbiornika. Model jest wyposażony w zamontowany fabrycznie zawór trójdrogowy i pompę klasy A.

Istotną zaletą nowego zbiornika jest to, że jego instalacja nie wymaga posiadania certyfikatu F-gaz. To oznacza, że montaż może być przeprowadzony przez hydraulika.

Zespół Zbiorników Kombo PAW-TD20B8E3-1 to ekonomiczne i energooszczędne rozwiązanie, idealne dla użytkowników oczekujących trwałego i efektywnego rozwiązania.