Klima-Therm już po raz dziewiąty zaprasza Autoryzowanych Dystrybutorów i Instalatorów Fujitsu do udziału w Programie „Poznaj Klimat”. Na aktywnych zakupowo partnerów handlowych firmy czekają m.in. atrakcyjne promocje na urządzenia Fujitsu oraz szeroka oferta wartościowych nagród rzeczowych. W tegorocznej edycji, realizowanej pod hasłem „Viva Mexico!”, dla Dystrybutorów Fujitsu przygotowano emocjonującą rywalizację o ekskluzywne wyjazdy all-inclusive, na czele wyprawą do kolebki cywilizacji – Meksyku.

Poza Meksykiem, do którego nawiązuje motyw przewodni Edycji 2021 „Poznaj Klimat”, drugą nagrodą główną w Programie Fujitsu, dedykowaną grupie wyróżniających się sprzedażowo Dystrybutorów, będzie tygodniowy wypoczynek na greckiej wyspie Rodos.

Na przestrzeni blisko dziesięciu lat realizacji projektu marketingowego „Poznaj Klimat”, wyprawy marzeń z marką Fujitsu do najciekawszych zakątków świata stały się swoistą tradycją i głównym wyróżnikiem Programu. W zagranicznych wyjazdach udział wzięło już ponad 600 laureatów, których firma Klima-Therm zaprosiła m.in. do Japonii, Brazylii, USA, na Wyspy Zielonego Przylądka, do Chin czy na Karaiby. Trudna do określenia perspektywa powrotu do odbywania bezpiecznych podróży grupowych nie zniechęciła firmy do podtrzymania najbardziej atrakcyjnej, z punktu widzenia klientów, formuły nagród głównych:

- Pomimo wciąż niepewnej sytuacji pandemicznej, w przyszłość patrzymy optymistycznie. Motywowani opiniami naszych partnerów handlowych, kontynuujemy konwencję nagradzania najbardziej aktywnych w Programie klientów atrakcyjnymi wyjazdami zagranicznymi – unikalnymi w kontekście swojej jakości i skali. Okazuje się, iż nasi klienci najwyższą wartość czerpią z bezpośrednich kontaktów z nami, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, iż to przede wszystkim wspólne spędzanie czasu i wspólne doświadczenie wyjątkowej przygody tworzą fundament naszych partnerskich, serdecznych relacji. Również i my z nieukrywaną niecierpliwością czekamy na kolejną ‘wyprawę marzeń’ – podkreśla Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm.

Program Partnerski Fujitsu „Poznaj Klimat” oferuje wszystkim uczestnikom bogaty wybór nagród z e-sklepu z setkami produktów RTV/AGD, upominków reklamowych czy różnego typu atrakcji oraz nietuzinkowych propozycji spędzania wolnego czasu. Ponadto wyłącznie zarejestrowani w Programie Autoryzowani Dystrybutorzy i Partnerzy Serwisowi (APS) mogą skorzystać z licznych promocji na produkty Fujitsu, a dzięki dedykowanej platformie www.poznaj-klimat.pl zyskują oni również praktyczne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach. Autorska platforma www, stworzona i rozwijana przez dział programistów Grupy Klima-Therm, zapewnia bowiem szereg dodatkowych funkcji związanych z pobieraniem dokumentów sprzedażowych, dokumentacji technicznej oraz generowaniem kart gwarancyjnych online.

9. Edycja Programu „Poznaj Klimat – Viva Mexico!” wystartowała 1 marca i potrwa do końca 2021 roku. W Programie mogą wziąć udział wszystkie firmy posiadające aktualny certyfikat autoryzacyjny w zakresie produktów z oferty japońskiej marki Fujitsu.