BSRIANiezależny brytyjski instytut naukowo-badawczy Building Services Research and Information Association (BSRIA), specjalizujący się w badaniu i analizach branży budowlanej i instalacyjnej w Europie i na świecie, w raporcie dotyczącym rynku urządzeń klimatyzacyjnych w roku 2012 w Polsce, na pierwszym miejscu we wszystkich trzech kategoriach urządzeń klimatyzacyjnych - splity do 5 kW, splity powyżej 5 kW oraz dla systemów VRF - wykazał markę FUJITSU.

Marka FUJITSU jest w Polsce dystrybuowana przez firmę KLIMA-THERM S.A., wyłącznego przedstawiciela koncernu FUJITSU GENERAL w Polsce.

- Uznanie naszej firmy za lidera w tak konkurencyjnym segmencie, jakim jest rynek urządzeń klimatyzacyjnych to cel, do którego niezmiennie dążymy. – mówi Andrzej Walendowicz, Dyrektor ds. Handlowych Klima-Therm S.A. – Oferując nowoczesne technologie, rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie, zyskaliśmy pewność, że obrany przez nas kierunek jest słuszny.

Ogłoszone wyniki stanowią potwierdzenie wysokiej jakości rozwiązań oferowanych przez KLIMA-THERM urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU, które spełniają najwyższe oczekiwania Klientów.