Premiera nowego serwisu internetowego klimor.pl

www.klimor.pl

Nowa strona www.klimor.pl, jako ważny kanał komunikacji zewnętrznej z Klientami, powstała z myślą o szybkim dostępie do poszukiwanych treści, gdzie dodatkowym atutem jest atrakcyjny i jednocześnie przejrzysty układ graficzny, wpływający na intuicyjność serwisu. Szeroka gama produktów marki KLIMOR została podzielona na sektory branżowe, pod określone obiekty: Dom, Biuro, Przemysł, Szpitale, Baseny i Rynek Morski. Ponadto strona została wzbogacona o zupełnie nową, skuteczniejszą wyszukiwarkę, zaawansowany formularz kontaktowy z lokalizatorem map Google, jak również funkcjonalną galerię w formie liveboxa. Na odświeżonej wersji serwisu umieszczone zostały także wszystkie aktualne katalogi, dokumentacja techniczna, oraz rozbudowany dział referencji, przedstawiający najciekawsze realizacje instalacji urządzeń i systemów marki KLIMOR.

„Uruchomienie nowej witryny wpisuje się w strategię rozwoju firmy KLIMOR – pozyskiwania nowych Klientów oraz podnoszenia jakości obsługi. Dzięki nowym rozwiązaniom ergonomicznym, estetycznym i technologicznym użytkownicy serwisu łatwiej odnajdą poszukiwane treści, które poza cennymi technicznymi opisami zawierają dodatkowo bogatą dokumentację zdjęciową” – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR Grupy KLIMA-THERM i dodaje, że „Powstanie nowej witryny jest kolejnym etapem w budowaniu kompetencji KLIMOR jako uznanego producenta w branży HVACR”.

Wkrótce nowa strona zostanie udostępniona także w wersji angielskiej i rosyjskiej.

KLIMOR, Spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, jest wiodącym producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych i grzewczych dedykowanych na rynek LĄDOWY i MORSKI. Oferta firmy to szerokie portfolio produktów z dziedziny klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa obejmujące m.in. wysokiej klasy urządzenia takie jak centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne, zespoły nawiewno-wyciągowe z odzyskiem ciepła, centrale klimatyzacyjne z pompą ciepła, aparaty grzewcze, tłumiki i elementy nawiewne i wyciągowe. Dbając o satysfakcję Klientów KLIMOR świadczy również kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego – projektowego, montażowego i serwisowego – z wykorzystaniem najnowszej wiedzy, jak również wypracowanych przez lata doświadczeń.