Aplikacja Portable Fan jest tylko żartem, ale pobrano ją ponad milion razy!

Autorzy aplikacji wyjaśniają, że „Stworzenie takiej aplikacji jest fizycznie niemożliwe. Naszym celem jest zapewnienie ci dobrego snu z jednym z najmilszych na świecie dźwięków do zasypiania: wentylatora stołowego!”.

Aplikacja udaje wiatrak a i tak pojawia się wiele negatywnych komentarzy a najmniej serio to narzekania, że aplikacja nie działa.

Aplikacja pokazuje działający wentylator i imituje jego dźwięki. Do wyboru są dwa kolory obudowy (czerwony lub niebieski) i aż 3 „miłe” dźwięki wydawane przez wentylator. Niestety aplikacja ma wadę: nie chłodzi ;)

Polecamy lekturze dowcipne komentarze użytkowników (pisownia oryginalna):

„Polecam zanużyć telefon w wodzie wtedy będziemy mogli cieszyć się efektem przyjemnej mgiełki która Nas dodatkowo ochłodzi. P.S. moc wentylatora dość pora bo 750 W więc trzeba się liczyć z wysokimi rachunkami za prąd*"

"Nie wiem czemu dajecie niskie oceny. Wiatrak działa jak należy wystarczy włączyć w telefonie opcje >>Zezwól na dostęp powietrza<. (…)"

"Wspaniała aplikacja. Po włączeniu wiatraka temperatura pokoju znacznie spadła, a na szybach pojawił się dziadek mróz. (…)"

Aplikacja Portable Fan dostępna jest w Sklepie Play.