Dla zwolenników jednostek wewnętrznych jako elementów wystroju wnętrza, wprowadzone zostały dwie nowe jednostki w serii Artcool: Slim oraz Stylist. Slim z ciemnym, ruchomym lustrem panelu zapewnia przede wszystkim ciekawe wzornictwo, ale też tryb cichej pracy i odpowiednią jakość powietrza (w wyposażeniu jest jonizator i filtr multi). Stylist to płaski panel z trzykierunkowym nawiewem, z podświetleniem LED - kolor podświetlenia można dostosować np. do temperatury nawiewu. W komplecie jest też pilot o ciekawym kształcie.

Dla osób zainteresowanych klimatyzacją w wersji ekonomicznej, przygotowany został klimatyzator Basic, w atrakcyjnej cenie i łatwy w montażu. Wyposażony jest w filtr antybakteryjny i ma klasę energetyczną A+.

Dla dużych, wymagających pomieszczeń i rozległych instalacji. zostaje wprowadzony klimatyzator ścienny Big Capacity. Wydajność chłodnicza jednego urządzenia to 7,8 kW, a nawet 9,5 kW (większa jednostka wymaga zasilania trójfazowego), zaś klasa energetyczna - A++. Między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną mogą występować duże odległości i różnice wysokości.

Do pobrania: cennik LG 2014

 

Źródło, foto: LG