Danfoss OptymaTM Slim Pack to agregat skraplający o wydajności od 3,4 do 10,6 kW dla R404A oraz od 2,1 do 6,7 kW dla R134a, przeznaczony do chłodzenia w średnich temperaturach, czyli do zastosowań w minimarketach, supermarketach, restauracjach, piekarniach, laboratoriach, kwiaciarniach, stacjach benzynowych, chłodzeniu procesów przemysłowych, chłodzeniu mleka, przechowywaniu produktów pożywczych, itp. Niezawodność, zwarta konstrukcja i niski koszt sprawiają, że agregat OptymaTM Slim Pack stanowi doskonałe rozwiązanie, które zapewnia chłodzenie efektywne pod względem kosztów, jednocześnie spełniające wymagania nowych europejskich norm energetycznych, w tym Dyrektywy ErP.

Urządzenia przeznaczone są do komór oraz instalacji chłodniczych we wszelkiego rodzaju sklepach spożywczych, restauracjach i hurtowniach.


Najlżejszy na rynku, kompaktowy

Zwarta, lekka konstrukcja ułatwia transport i obsługę. Agregat skraplający Optyma™ Slim Pack waży do 87 kg. Jest to najlżejszy agregat skraplający na rynku i waży o 15–60 kg mniej od alternatywnych urządzeń do stosowania na zewnątrz.

Niskie zużycie energii

Dzięki wysokiemu współczynnikowi COP, nowy agregat Danfoss wyróżnia się niskim zużyciem energii.

Oszczędność czasu i pieniędzy

  •     Łatwy dobór dzięki programom doborowym firmy Danfoss.
  •     Łatwość i transportu i montażu dzięki zwartej konstrukcji.
  •     Wygodny dostęp serwisowy do sprężarki i elementów wyposażenia agregatu. Filtr odwadniacz z przyłączami śrubunkowymi oraz adapter do lutowania zapewniają łatwą wymianę filtra i jednocześnie pewne i szczelne połączenie.
  •     Sprężarki spiralne współpracujące z wieloma czynnikami chłodniczymi pozwalają ograniczyć ilość modeli składowanych w magazynie.
  •     Łatwe do czyszczenia mikrokanałowe wymienniki ciepła zapewniają dłuższą żywotność i optymalną wydajność.
  •     Niezawodna sprężarka i mikrokanałowy wymiennik ciepła firmy Danfoss pozwalają ograniczyć konserwacje i wydłużyć czas eksploatacji.
  •     Możliwość nabycia w jednym miejscu agregatu skraplającego Optyma™ Slim Pack wraz z dodatkowymi elementami instalacji chłodniczych.
  •     Łatwość integracji z otoczeniem dzięki estetycznemu wzornictwu.

Więcej w załączonej broszurze Danfoss Optyma Slim Pack

Danfoss Optyma Slim Pack

Danfoss Optyma Slim Pack