Jesteś projektantem systemów HVAC? Projektujesz lub wykonujesz instalacje wentylacyjne w budynkach przemysłowych? Szukasz rozwiązań HVAC dedykowanych dla trudnych i agresywnych środowisk?

Zarejestruj się na darmowe szkolenie (online) ALNOR Systemy Wentylacji na temat Chemoodpornej Wentylacji z Tworzyw Sztucznych.
>>Weź udział w webinarium

28 września (wtorek) Katarzyna Pawłowska – Specjalista ds Produktu (link do profilu LI) w firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. przedstawi alternatywne rozwiązanie do stalowych systemów wentylacji w środowisku agresywnym i korozyjnym – Chemoodporny system wentylacyjny z tworzyw sztucznych.

Czego się dowiesz podczas webinarium?
• Czym jest wentylacja chemoodporna?
• Właściwości tworzyw sztucznych
• Zastosowanie wentylacji z tworzyw sztucznych
• Metody łączenia tworzyw
• Metody instalacji tworzyw.

Katarzyna Pawłowska, ekspert ds. wentylacji chemoodpornej, zgłębi problem błędnego doboru materiału kanałów wentylacyjnych (blacha ocynkowana, stal nierdzewna, aluminium itp.) i ich wpływ na trwałość instalacji wentylacyjnych.

Wytłumaczy na przykładach obiektów przemysłowych, że „popularne” materiały, jak stal nierdzewna, nie zawsze są najodpowiedniejszym wyborem, oraz kiedy opłaci się wykonawcy wybrać wentylację chemoodporną.

Kiedy odbędzie się webinarium?
28 września, godz. 11:30

Czym są systemy wentylacji chemoodpornej?
Chemoodporny system wentylacji to kompletny system kanałów i kształtek wentylacyjnych, akcesoriów chemoodpornych i montażowych powszechnie stosowany w obiektach:
• instytutach badawczych-laboratoriach, zakładach farmaceutycznych i chemicznych,
• obiektach basenowych, kompleksach termalnych,
• zakładach galwanizacyjnych, magazynach chemicznych,
• oczyszczalniach ścieków, przepompowniach, stacjach uzdatniania wody, biokompostowniach.Kim jesteśmy?
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. to polski producent kompletnych systemów wentylacyjnych. Oferujemy zarówno elementy do wentylacji ogólnej (bytowej) jak i specjalistyczne rozwiązania do wentylacji obiektów przemysłowych, m.in. systemy przeciwpożarowe, systemy oddymiające, instalacje odpylające oraz chemoodporne systemy do wentylacji środowisk agresywnych, jak akumulatorownie, oczyszczalni ścieków, galwanizernie, laboratoria itd.WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM