LINK DO ZAPISÓW: http://bit.ly/bieginstalatora2019_zapisy 

Bieg Instalatora odbędzie się w niedzielę 19 maja w Bydgoszczy, tuż przed targami WOD-KAN. Będzie to szansa, by zdobyć kolejny kluczomedal – odlewany medal o kształcie instalatorskiego klucza!

Bieg poprzedza Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN, których organizatorem jest Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, Patron Główny biegu. Targi odbędą się w dniach 21-23 maja 2019 r. w Bydgoszczy.

W V Biegu Instalatora mogą wziąć udział wszyscy biegacze, którzy do pokonania będą mieli 10-kilometrową trasę przełajową po parku “Myślęcinek” w Bydgoszczy. Zaplanowano klasyfikacje open i wiekowe. Szczególnie emocjonująca będzie sportowa rywalizacja pomiędzy drużynami firm instalacyjnych: biegacze zawodowo związani z branżą instalacyjną dodatkowo wybrać będą mogli dodatkowe kategorie “instalator” lub “wod.-kan.” indywidualnie oraz drużynowo.

Więcej: www.facebook.com/bieginstalatora i www.bieginstalatora.pl 

 

Bieg Instalatora to ogólnopolska impreza skierowana do branży instalacji budowlanych (i nie tylko) oraz szerokiego grona biegaczy, która będzie odbywała się cyklicznie raz do roku. Organizator - HVACR.pl - przewiduje różne formy współpracy z firmami i instytucjami: patron tytularny, patron, sponsor nagród, sponsor pakietu startowego, wystawca i inne. Atrakcyjne pakiety sponsorskie – po szczegóły zapraszamy do kontaktu redakcja@hvacr.pl 

LINK DO ZAPISÓW: http://bit.ly/bieginstalatora2019_zapisy