Eurovent Middle East to jedyne w regionie stowarzyszenie branżowe reprezentujące wiodących producentów klimatyzacji (HVAC), chłodzenia procesowego, chłodniczego łańcucha żywności, wentylacji przemysłowej i automatyki budynkowej, a także stowarzyszeń branżowych i inicjatyw branżowych działających w branży. Myśląc „Beyond HVACR”, współpracujący producenci spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości produktu i zrównoważonego rozwoju.

Matteo Zanesco, dyrektor zarządzający Carel Middle East, stwierdził: - W przeszłości śledziliśmy działania Eurovent na Bliskim Wschodzie i uważamy je za najlepszą platformę do koordynowania inicjatyw branży w regionie, czy to po stronie regulacyjnej, czy po prostu tworzenie świadomości na rynku najnowszych technologii. Jako przemysł możemy osiągnąć więcej, gdy pracujemy razem dla dobra każdego kraju i jego mieszkańców.

Markus Lattner, dyrektor zarządzający Eurovent Middle East, dodał: - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że CAREL dołączy do naszej rosnącej rodziny. Jest to poparcie dla naszej dotychczasowej pracy i obietnica dla naszych działań w przyszłości. Przygotowując się do naszej grupy roboczej ds. chłodnictwa, która będzie współpracować z różnymi regionami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, cieszymy się, że możemy wzmocnić naszą wiedzę w tej dziedzinie poprzez tego nowego członka.

 

Źródło: Informacja prasowa Carel