Bez względu na jakość powietrza na zewnątrz chcemy, aby przestrzeń naszego domu była miejscem, w którym dobrze się czujemy i komfortowo odpoczywamy. Istnieją jednak czynniki, które mogą negatywnie wpływać na nasze dobre samopoczucie. Co możemy zrobić, aby temu przeciwdziałać?

Zadbaj o czyste powietrze
Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że powietrze którym oddychamy w domu może mieć jeszcze gorszą jakość niż to na zewnątrz. Zamiast godzić się na taki stan rzeczy, możemy postawić na skuteczny oczyszczacz powietrza Samsung, który usuwa aż do 99,97%*mikroskopijnych cząsteczek. Dzięki zastosowaniu 3 filtrów mamy pewność, że oczyści powietrze z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10. Czyste powietrze zapewnia zdrowszy i spokojniejszy sen, a zatem lepszą regenerację organizmu i większą energię w ciągu dnia.

Pozbądź się kurzu i alergenów
Oczyszczacz powietrza poradzi sobie z drobinkami kurzu i alergenami znajdującymi się w powietrzu. Z kolei w pozbyciu się ich z podłóg i dywanów, a także z powierzchni mebli podczas codziennego sprzątania pomoże odkurzacz Samsung Jet™. Bezprzewodowe urządzenie o wysokiej mocy aż do 550W, z 5-stopniowym systemem filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,99 %** mikrocząsteczek kurzu i alergenów, dlatego możemy mieć pewność, że wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czyste. Ponadto Samsung Jet™ posiada wydajną baterię, która pozwala na odkurzanie bez ładowania aż do 60 minut***. To wszystko sprawia, że Samsung Jet™ jest gwarancją doskonale posprzątanego mieszkania. Do odkurzacza dołączone są akcesoria, które umożliwiają jeszcze skuteczniejsze odkurzanie różnych powierzchni i dotarcie do najmniejszych zakamarków w domu tak, aby był przyjazny dla alergików.

Zwalczaj bakterie i wirusy z zewnątrz
Warto pamiętać o tym, że znaczną część zanieczyszczeń przynosimy ze sobą z zewnątrz. Kurtki puchowe, płaszcze wełniane, czy też marynarki wymagają często specjalistycznego prania w profesjonalnym punkcie usługowym, co nie jest rozwiązaniem, z którego korzystamy na co dzień. Dlatego Samsung stworzył AirDresser, dzięki któremu można odświeżać i dezynfekować odzież szybko i wygodnie, nawet codziennie, bez wychodzenia z domu. To innowacyjna szafa, której podstawą działania jest silny nadmuch powietrza skutecznie usuwający z ubrań wszelkie pyłki oraz kurz. Z kolei dzięki technologii JetSteam, która wykorzystuje parę wodną, z czyszczonej odzieży usuwane są zagniecenia, zarazki oraz aż do 99% alergenów oraz bakterii i do 99,9% niektórych wirusów****. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy efekt pralni we własnym domu, a nasze ubrania są higienicznie czyste.

Zadbaj o dobry sen
Komfort przebywania w domu wzrasta, kiedy na bieżąco dbamy o czystość domowych tekstyliów. Poszewki na poduszki, ciepłe koce, z których teraz częściej korzystamy, a także pościel bywają siedliskiem bakterii wpływając na pogorszenie jakości snu i odpoczynku. Dzięki nowym pralkom Samsung możemy mieć, że nasze pranie będzie świeże i sterylnie czyste. Odpowiada za to program Higiena w pralkach i pralko-suszarkach Samsung, który dokładnie dezynfekuje tekstylia i usuwa aż do 99,9% bakterii****** i alergenów*******. W poprawieniu jakości snu pomoże też oczyszczacz powietrza. Umieszczony w sypialni, zapewni spokojny sen, którego nie zakłóci cicha praca urządzenia w trybie nocnym (do 18 dB******). Tak przygotowana sypialnia będzie gwarancją zdrowego wypoczynku.

 

 

 

*Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.
** Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.
*** Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.
**** Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.
***** Na podstawie wewnętrznych badań. Skrócenie długości cyklu oraz oszczędność energii w zależności od wybranego modelu i programu prania.
****** Na podstawie sprawozdania z testów Intertek dotyczących programów wykorzystujących parę.
******* Na podstawie sprawozdania z testów BAF dotyczących programów wykorzystujących parę.
Dane dla modelu AX47R9080SS, dane dla wszystkich modeli na www.tlendobry.pl