Monterzy i serwisanci przemysłowych urządzeń chłodniczych wiedzą, jak wiele jest podzespołów pracujących w instalacjach, a wyszukiwanie ich najlepszych zamienników potrafi być uciążliwe. W przypadku awarii układu czas nagli, toteż szybkość i trafność działań mają kluczowe znaczenie. Już od pewnego czasu aplikacja Industrial Refrigeration firmy Danfoss pomaga technikom oszczędzać czas i trud w trakcie poszukiwania i zamawiania części zamiennych – a teraz posługiwanie się aplikacją staje się jeszcze dogodniejsze.

Nowy, usprawniony interfejs pomaga użytkownikom w nawigowaniu pomiędzy różnymi kategoriami i rodzajami produktów w celu odnalezienia właściwych części zamiennych. W uzupełnieniu do rysunków i dokumentacji osiągalnych dotychczas, zamieszczono dodatkowe ilustracje i specyfikacje poszczególnych wyrobów, wraz z ich numerami katalogowymi.

Inną nowością jest możliwość przełączania między trybami online i offline. Podczas pracy offline aplikacja korzysta z zapisanych w pamięci informacji o produktach, umożliwiając dobór części zamiennych i zestawienie ich listy nawet w miejscach odległych, pozbawionych dostępu do Internetu. Powrót do trybu online daje gwarancję, że aplikacja dysponuje uaktualnionymi danymi katalogowymi.

Aplikację Industrial Refrigeration przeznaczono dla systemów Android oraz iPhone. 

>Google Play Store

>iTunes Store