Rozporządzenie Komisji (UE) NR 327/2011 z dnia 30 marca 2011 r. w sprawie wykonania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla wentylatorów napędzanych silnikiem elektrycznym o poborze mocy od 125 W do 500 kW potrafi sprawić niebagatelny problem przy doborze urządzeń.

Czy wentylatory pożarowe muszą spełnić wymagania ekoprojektu? Jak określa się sprawność wentylatora? Jak stwierdzić, czy spełnia ona wymóg ekoprojektu? Które elementy bierze się pod uwagę, określając sprawność? Jak wpływa na nią konfiguracja danego wentylatora? Zapewne każdy z Państwa mógłby postawić kolejne pytania…

Dlatego Fläkt Bovent i HVACR.pl zapraszają projektantów na webinarium pod hasłem Ekoprojekt wentylatorów – prawidłowy dobór w praktyce. Serdecznie zapraszamy już 30 listopada o godz. 12.00. Prosimy o zarezerwowanie ok. 60 min.

Na przykładzie znanego już uczestnikom naszych webinariów programu doboru Fan Selector pokażemy, jak dobrać wentylator spełniający wymogi ekoprojektu dla danego zastosowania i parametrów pracy. Wszelkie Państwa wątpliwości spróbuje rozwiać mgr inż. Iwona Wielgat, Kierownik Produktu Systemy Napowietrzania, pracująca w warszawskiej centrali firmy Fläkt Bovent.


Udział w webinarium (seminarium internetowym) jest nieodpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji (regulamin rejestracji dostępny jest tutaj). Osoby zarejestrowane otrzymają e-mailem wszystkie niezbędne informacje. Aby uczestniczyć w webinarium, należy dysponować komputerem lub urządzeniem przenośnym z dostępem do internetu.

 

Podsumowanie informacji organizacyjnych

data: 30 listopada (środa), godz. 12.00.

czas trwania: ok. 60 min.

warunek udziału: wcześniejsza nieodpłatna rejestracja

>> więcej informacji o szkoleniu