Aktualności (Wentylatory)

Małopolska - nowy oddział firmy Rosenberg

Klienci Rosenberg z województwa małopolskiego mają teraz bliżej do oddziału regionalnego. Oddział dla Regionu Kraków działa od października 2015 roku.

Seminaria techniczne i wykład eksperta z Politechniki Krakowskiej

Firma Ventia zaprasza projektantów, instalatorów i wszystkich profesjonalistów HVAC na Seminaria techniczne. Będzie można nie tylko poznać z bliska ofertę firmy, ale i wysłuchać wykładu dr. inż. Jarosława Müllera z Politechniki Krakowskiej.

Lindab rekrutuje!

Polski oddział Lindab - w tym część wentylacyjno-klimatyzacyjna rozwija się intensywnie. Firma prowadzi właśnie rekrutację na kilka stanowisk. Poszukiwani są m.in. specjalista ds. techniczno-handlowych oraz przedstawiciel na region północny.

Słowiańska ekspansja Systemair

Trwa ekspansja firmy Systemair na wschód i południe Europy. Grupa kupuje kolejne przedsiębiorstwa branżowe w tym regionie.

Cenniki firmy Lindab

Informujemy o aktualizacji cenników i katalogów marki Lindab. Zapraszamy do przejrzenia i pobrania cenników - zarówno w formie jednego dokumentu, jak i z podziałem na grupy produktowe.

Otwarcie nowej fabryki ebm-papst w Niemczech

Informowaliśmy niedawno o rozbudowie niemieckiej fabryki znanego producenta wentylatorów i napędów - ebm-papst. Fabryka w Mulfingen-Hollenbach została otwarta po siedmiu miesiącach budowy.