OPIS STANOWISKA:
  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży produktów firmy Lindab,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych i dobór produktów,
  • realizacja zamówień,
  • negocjacje cen i warunków handlowych,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku budowlanego, zwłaszcza rynku HVAC,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz bardzo dobra organizacja pracy.

OFERTA PRACODAWCY:
  • ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej,
  • dodatkowe benefity - pakiet opieki medycznej, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji i uzależnione od wyników pracy.

Zainteresowani Kandydaci proszeni są o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: praca@lindab.pl. Należy dopisać następującą klauzulę: "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania".

Lindab informuje, że skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.