Jak projektować instalacje HVAC, by postępować zgodnie ze zmieniającym się prawem? Tą tematyką zajmie się firma Ventia i zaproszony przez nią ekspert - dr inż. Jarosław Müller (Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Środowiska, Instytut Inżynierii Cieplnej i Ochrony Powietrza). Już w listopadzie, podczas czterech kolejnych Seminariów (Łódź, Kielce, Kraków, Wrocław) na uczestników czekają: solidna porcja wiedzy teoretycznej, cenne wskazówki praktyczne oraz narzędzia do projektowania.

Seminarium techniczne „Praktyczne zastosowania innowacyjnych urządzeń w projektach HVAC” obejmie centrale wentylacyjne i rekuperacyjne, kurtyny powietrzne, wentylatory, nagrzewnice oraz produkty akustyczne. Urządzenia z oferty Komfovent, Stavoklima i Havaco będzie można poznać naprawdę blisko – podczas Seminarium zaplanowano „salon wystawienniczy”, umożliwiający przetestowania urządzeń w praktyce. Uzupełnieniem tego doświadczenia będzie komplet materiałów technicznych i programów doboru.

Istotnym akcentem Seminarium, dającym solidne podstawy prawne i techniczne do stosowania w praktyce, będzie wykład „Ważne aspekty nadchodzących zmian prawnych dla branży HVAC oraz praktyczne wskazówki, na co zwracać uwagę przy projektowaniu instalacji wentylacji” dr. inż. Jarosława Muellera z Politechniki Krakowskiej.

- Zależało nam na zapewnieniu jak najwyższego poziomu merytorycznego naszych spotkań. Posłuży temu zarówno staranne przygotowanie prezentacji, jak i prowadzenie ich przez doświadczonych fachowców – podkreśla Piotr Wiśniewski, wiceprezes firmy Ventia.

Udział, po wcześniejszym zgłoszeniu, jest bezpłatny.

Informacje o seminarium

Daty i miejsca:

  • 17.11.2015 (wtorek) Łódź, andel’s hotel łódź, ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź
  • 18.11.2015 (środa) Kielce, Hotel Binkowski, ul. Szczepaniaka 42, 25-043 Kielce
  • 19.11.2015 (czwartek) Kraków, Hotel Swing, ul. Dobrego Pasterza 124, 31-416 Kraków
  • 20.11.2015 (piątek) Wrocław, Haston City Hotel, ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław

Czas

9.00 – 15.00 (ok. 14.30 lunch).

Zasady udziału

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

> Rejestracja/zgłoszenie

> Więcej informacji